تمامی زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند. به گزارش صفحه زنان اصلاح وب به نقل از" ایسنا" طبق بخشنامه بیمه زنان خانه‌دار، تمام زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره مند شوند و برخورداری از این حمایت‌ها نیازمند تأهل و سابقه بیمه‌پردازی نیست.
دکتر جاسم المطوع ترجمه: علی رشیدی(ابوصهیب)
چنین مردانی از طریق برقراری ارتباط با چند زن به دنبال کشف ماهیت و ذات خود هستند.
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه باید مانع ازدواج دختران زیر ۱۳ سال شویم، می‌گوید: این ازدواج‌ها اجباری و به دلایل اقتصادی، قومی و از روی نا‌آگاهی است

بی اشتهایی

افسانه نیک سیرت استان اردبیل
بسیاری از افراد، از بی‌میلی‌شان به غذا خوردن شکایت دارند. برخی حتی زمانی هم که گرسنه هستند، نمی‌توانند به‌درستی غذا بخورند.

احکام دیه در فقه شافعی/ بخش نخست

دکتر جلال جلالی زاده
از آنجایی که دین اسلامک متضمن پاسخگویی به همه‌ی نیازهای بشری و تامین کننده‌ی قوانین و دستورات لازم جهت رفع مشکلات مختلف می‌باشد، در باب حفظ جان انسان‌ها و عدم تعرض به دیگران قوانینی را وضع نموده است.

اهمیت و ارزش مطالعه

افسانه نیک سیرت استان اردبیل
چرا باید مطالعه کنیم؟  هر آن کس که به کتاب آرامش یابد راحتی و آسایش از او سلب نمی‌گردد. انسان موجودی کمال گر است و با سکوت و سکون سازگاری ندارد.

بیاییم از خودمان شروع کنیم

نسیبه فتحی . . 16 ساله- استان هرمزگان- شهر جناح
دنیای پیرامون ما پر شده از انسان‌های سطحی نگر؛ نمی‌دانم از این قضاوت‌های لحظه‌ای چه لذتی می‌برند که آنقدر مشتاقانه آن را تکرار می‌کنند. مگر چه سودی برای آنها دارد؟

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.