افسانه نیک سیرت استان اردبیل
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺩﻋﻮﺕ و تبلیغ می‌ﮐﻨﺪ ﺑﺎﯾﺪ…  1-اخلاص در دعوت داشته باشد ﺍﺧﻼ‌ﺹ ﺩﺭ ﻫﺮ ﮐﺎﺭ، ﺍﺳﺎﺱ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﺩﺭ ﺁﻥ، ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭ می‌ﺭﻭﺩ. ﻟﺬﺍ ﺩﺍﻋﯿﺎﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺩﻋﻮﺗﺸﺎﻥ، ﺍﺧﻼ‌ﺹ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻨﺪ،
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: تمامی زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند.
دکتر امانی زکریا الرمادی ترجمه: مسلم خدری
ﭼﺮا ﺑﺎﯾﺪ از ﺗﺸﻮﯾﻖ اﺳﺘﻔﺎده ﮐﻨﯿﻢ ﻧﻪ از ﺗﻬﺪﯾﺪ؟  ُ ﴿ ﺧﺪاوﻧﺪ ﻣﺘﻌﺎل ﻓﺮﻣﻮده اﺳﺖ:" ادْعُ إِلَىٰ سَبِيلِ رَبِّكَ بِالْحِكْمَةِ وَالْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ ۖ وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ ۚ إِنَّ رَبَّكَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِيلِهِ ۖ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِينَ[ نحل/125]:

آموزش نحوه رفتار با خانواده شوهر

وقتی ما ازدواج می‌کنیم، اکثر ما توجه نمی‌کنیم که با یک خانواده دیگر وصلت کرده‌ایم. ممکن است این خانواده رسم و رسوم، رفتارها، و عادتهایی برخلاف ما داشته باشند.

خواهر دعوتگرم/بخش شانزدهم

هنا عبد العزیز الصنیع تعامل با دوستان گردآوری: سیده ماهرخ قریشی_ سونیا بندی
زمانی که دوستت و همسرت و... از مشکلات زندگی با تو صحبت می‌کنند با آنها برخوردی حکیمانه و منطقی داشته باش و مسائل و مشکلات را بزرگ جلوه نده و در آن مبالغه نکن زیرا در غیر این صورت باعث افسردگی و اندوه شدید او می‌شوی.

هند سه طلاقه کردن زنان را ممنوع کرد

کابینه دولت هند روز چهارشنبه با لایحه تبدیل رسم «سه طلاقه» به یک جرم جنایی موافقت کرد.

چگونه نماز را برای فرزندانمان دوست داشتنی نماییم؟

دکتر امانی زکریا الرمادی ترجمه: مسلم خدری
عنوان کتاب: چگونه نماز را برای فرزندانمان دوست داشتنی نماییم؟ فرزندان ما جگرگوشه‌ھای ما ھستند که بر روی زمین زندگی می‌‌‌‌‌‌کنند ، گرچه براساس فطرت دیده به جھان گشوده‌اند، اما طبق فرموده‌ی َ پیغمبر( صل الله علیه و سلم): این پدر و مادر اویند که او ُ و آن را یھودی و نصرانی و مجوسی می‌‌‌‌‌‌کنند ».

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.