دکتر غلامرضا نورمحمدی
معمولاً توقع و انتظار زن و شوهر از ازدواج، تشكيل يك كانون گرم و شاد است و هيچ‌گاه آنان تصور نمي‌كنند روزي ناسزا گفتن و پرخاش به يكديگر در خانواده آنان راه يابد. اين افراد انتظار دارند بدون دشمني و بدخواهي نسبت به يكديگر بتوانند مشكلات روزمره زندگي را حل نمايند.
گفتگو از: یسری کریمی- نسیبه امینی
زیر بنای جهان برپایه تنوع است و این یک سنت الهی است و از همان آغاز خلقت وجود داشته است و همواره انسان با آن در تعامل بوده است؛ که این تعامل یا درست و سنجیده بوده و یا بدون منطق و نسنجیده! در جوامع امروزی نیز مانند گذشته این تنوع مطرح است و شاید شدیدتر از قبل نیز باشد.
نتیجه مسابقه‌ی نقاشی کودک و نوجوان صفحه زنان اصلاح‌وب با موضوع آرامش حق همه‌ ی ماست" اعلام شد.

با تمام بدی‌ها چه بیگانه‌ای...

بانوی قلم( لطیفه فاضلی)
 " إِنَّ اَللّهَ وَ مَلائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى اَلنَّبِيّ یا أَيُّهَا اَلَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَ سَلِّمُوا تَسْلِيماً "﴿ احزاب/۵۶﴾  خدا و فرشتگانش بر پیامبر درود مى‌فرستند. اى کسانى که ایمان آورده‌اید، بر او درود فرستید و به فرمانش بخوبى گردن نهید.

توصیه‌های ۱۲ زن موفق و سرشناس جهان

توصیه‌هایی که در پایین ملاحظه خواهید فرمود، حاصل تجربه‌های تلخ و شیرین زنان موفق جهان است از زبان خود ایشان؛ که شاید برای ما کلیدهای کوچک و بزرگی باشند برای وارد شدن به دنیای موفقیت.

گذری زیبا از دنیا

نسیبه عبدی
دنیا پر از همه چیز است...، همه چیز... . عشق، خدا، عشق، خدا... دنیا می‌رود به مقصدش و من در این راه مسافری بیش نیستم؛ مسافری که گاه خسته است و گاه میخندد، دمی از سر اجبار گاهی از سر شوق.

دگرپذیری، از جنس مدادهای جعبه‌ی مداد رنگی

أمینه راست بالا
زندگی آدم‌ها و مدادهای جعبه‌ی مداد رنگی شباهت زیادی با هم دارند!  هر کدام با فطرتی یکسان و با تنوعی فراوان، توسط سازنده و خالق خود، برای هدفی واحد خلق شده‌اند، هر دو هدفشان از بودن، به تصویر کشیدن تابلویی زیبا از زندگی است. خلق شده‌اند تا در کنار یکدیگر با آن همه تنوعی که دارند، صفحه‌ای زیبا و ماندگار از با هم بودن را به تصویر بکشند... .

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.