خبرهای جماعت

برگزاری دوره‌ی تربیتی برای سنین 5 تا 18 سال در بیرجند
به نام خدا باتوفیقات الهی و همت دوستان توانستیم یک دوره کلاس تربیت دینی برای سنین ۵ تا ۱۸سال در بیرجند برگزار کنیم که از بیستم خرداد تا اواخر مرداد ماه سال جاری به صورت هفته ای ۳ روز برگزار شد. در این دوره برای جذب بیشتر و بهتر کودکان و نوجوانان نسبت به تعالیم دینی از مباحث کتاب غنچه ها استفاده شد و برای ایجاد انگیزه در والدین نیز تلاش هایی صورت گرفت؛ تا جایی که در جشن اختتامیه از دکتر ساعدی دعوت شد تا ایشان به عنوان فعال حوزه ی تعلیم و تربیت کودک و نوجوان راهنمایی هایی برای خانواده ها داشته باشند. اختتامیه این دوره از کلاس ها در مورخ چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه برگزار شد
 مدیر آموزش وپرورش مهاباد: دانش آموز پایه ششم مدرسه شتایش مهاباد توانست رتبه اول کشوری جشنواره تولید محتوای الکترونیکی را به خود اختصاص دهد.
درخشش بانوی ایرانی در المپیک پاسخی بود به آنان که حجاب را مانع حضور زنان در حوزه ورزش می‌دانستند
اینبی پارک از کره جنوبی موفق شد در مسابقات گلف انفرادی زنان مدال طلا را برای کشورش به ارمغان بیاورد.

تاثیرات منفی تلفن همراه بر مادران باردار

مادرانی كه در دوران بارداری به طور مرتب از تلفن همراه استفاده می‌كنند، احتمال تولد یك كودك شیطان و پر جنب و جوش در آنان به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

ستر پوشی

دکتر عمروخالد استان کرمانشاه ترجمه: نسرین احمدوندی
از خوارزمی به وسیله ارقام و اعداد در مورد انسان پرسیده شد؛ جواب داد: زمانی که انسان دارای اخلاق باشد، این اخلاق، مساوی یک واحد صحیح است.

راه بهتر از منزلگاه خواهد بود

نادیه دانشمهر
برای دمی آسوده زیستن، چاره‌ای نیست جز مه‌ای فشرده را گرداگرد خویش انکار کردن...انسان هماره فرزند تلاش‌های خویش بوده است.

جايگاه زن خبرنگار در قرآن

استان تهران گردآوری: فریده شاکری
 در مورد اصول و روش‌هاي خبرنگاری مطالب گوناگونی به رشته‌ى تحرير در آمده كه هر كدام به نوعي و از زاويه‌اي مختلف به موضوع نگريسته است