حمیده الهیاری استان خراسان جنوبی_ بیرجند
چند سال پیش، قبل از شروع ماه رمضان با دوستی صحبت می‌کردم. صحبتمان حول موضوعات مختلف بود تا کشیده شد به سریال‌های ماه مبارک. دوستم می‌گفت: هر ساله سیما حجم بسیار بالایی از سریال‌ها را برای ماه رمضان، حواله‌ی آتن پخش می‌کند.
روحانی در دولت یازدهم از زنان در پست‌هایی مختلفی بهره برده است، اما زنان چشم به وزارت دارند
همایش‌های انتخاباتی و حضور زنانی كه پلاكاردهایی با محوریت مهمترین خواسته‌هایشان در دست گرفته بودند، می‌تواند بیانگر بعضی از مهمترین مطالبات آنها از رییس‌جمهور باشد.
کریستین نورتراپ کتابِ« جسمِ زن، جانِ زن» ترجمه: توران دخت تمدن
وقتی زنی تغییر می‌کند، شفا می‌یابد و در جهتِ بهبود قدم برمی‌دارد صرفاً به خود کمک نمی کند در حقیقت چنین زنی همۀ اعضاء خانواده، همۀ عزیزان و اطرافیانِ خود را به طورِ ناخودآگاه بهره مند خواهد کرد و یا لااقل پایه ‌‌های بهبود و رشدِ آنها را پی ریزی خواهد کرد.

نایب قهرمانی بانوی شطرنج ایران در بخش برق ‌آسای آسیا

استاد بین المللی شطرنج ایران« سارا سادات خادم الشریعه» در رقابت‌‌‌های شطرنج قهرمانی آسیا در چین در بخش برق آسیا با کسب 7،5 امتیاز نایب قهرمان شد.

نگاه اسلام اعتدالی به ارتباطات انسانی زنان در تطابق با سایر دیدگاه‌ها/بخش دوم

داود آقا رفیعی-فریده وزیر هشی بررسی تاثیرات ارتباط میان فردی زنان بر توسعه
ارتباطات انسانی به عنوان يكی از موضوعات مهم علوم انسانی همواره مورد توجه انديشمندان علوم مختلف از جمله جامعه شناسی، روانشناسی، زبان شناسی، علوم ارتباطات و برخی ديگر ازعلوم مرتبط با رفتار انسان‌ها بوده است.

در اتریش زنانی که برقه بپوشند 150 یورو جریمه خواهند شد

پارلمان اتریش طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن حجاب کامل چهره در اماکن عمومی این کشور ممنوع اعلام شده و فردی که از این نوع حجاب استفاده کند  باید 150 یورو جریمه پرداخت کند.

خلبان "زن افغانستانی" به تنهایی به دور جهان پرواز می‌کند

 یک خلبان زن افغانستانی به تنهایی پرواز برای دور زدن جهان را شروع کرده و امیدوار است جوان‌ترین زن در تاریخ باشد که به تنهایی این کار را انجام می‌دهد.

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.