افسانه نیک سیرت استان اردبیل-شهر هشجین
آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است با دوستان مروّت با دشمنان مدارا 1- آرامش اعتقادى:
نفيسه معتكف
افرادی که از نظر احساسی قوی هستند: ۱. هیچ‌وقت برای توجه دیگران گدایی نمی‌کنند. اگر خودت ندانی تا چه حد ارزشمندی، هیچکس دیگری هم آن را درک نخواهد کرد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: از ابتدای فروردین تا پایان آذر سال جاری ۴۲۶ هزار و ۹۹ ازدواج و ۱۳۲ هزار و ۶۱۸ طلاق در کشور

فرهاد کولبر فراتر از فرهاد کوهکن

فریبا قهرمانی
باز با تابش نور خورشید چشمان مان را در صبحی دیگر بر روی زندگی باز می‌کنیم. دوباره از شنیدن خبرهای ناگوار مات و مبهوت می‌شویم.

ام حرام دختر ملحان انصاری

احمد الجدع ترجمه: عبدالصمد مرتضوی
« آرزو می کند در غزوه ‌ای دریایی شهید شود » رمیصاء، ام حرام دختر ملحان نجاری انصاری، یکی از بزرگ زنان مسلمانی بود که رسول خدا عنایت ویژه ‌ای نسبت به او مبذول می داشت، به طوری  که هر وقت عزم  قبا می نمود در مسیر خود از او نیز، دیدن می فرمود.  ام حرام خواهری داشت موسوم  به ام سلیم  که درواقع مادر انس بن مالک، خادم رسول گرامی اسلام بود.

قهرمان بیل‌زن

گفت‌وگو با سهیلا لرستانی، بهترین بازیکن فوتبال ساحلی بانوان ایران که در سیل پل‌دختر برای کمک به هم‌شهریانش بیل به دست گرفت
نیمه‌های فروردین‌ماه، این تصویر در فضای مجازی منتشر شد؛ تصویری از یک زن که لباس سیاهش رنگ گِل گرفته بود.

عوامل استقامت در دین

افسانه نیک سیرت استان اردبیل -شهر هشجین
اسباب ثبات و پایداری در دین: 1- روی آوردن به قرآن: قرآن عظیم حبل الله المتین و نور مبین است که هر کس به آن چنگ زند خداوند او را پناه می‌دهد و هر کس از آن پیروی کند خداوند او را نجات می‌دهد و هر کس به سوی قرآن فرا خواند به راه راست هدایت خواهد شد. چرا قرآن مصدر تثبیت است؟ _ زیرا ایمان را در قلب غرس، و با ارتباط با خداوند نفس را تزکیه می‌کند.

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.