به گزارش صفحه زنان اصلاح وب به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار نهایی راگبی هفت نفره المپیک ریو 2016 دقایقی پیش به اتمام رسید
دکتر محمدبن عبدالرحمن العریفی ترجمه: محمود موحدی زاده
 پدربزرگم به ضرب المثل قدیمی استناد می‌کرد که می‌گوید:« مَن غابَ عن عنزه جابت تیس» یعنی هر که از بزش غافل شود بزش قوچی برای خود می‌یابد.
فاطمه احدی غرب استان هرمزگان
انسان برای رسیدن به رضای خداوند تبارک وتعالی باید بتواند افسار نفس خویش را مهار کند و نفسش را از چیزهایی که هرچند لذت بخش و خوشایند است اما خشم و غضب پروردگارش در آن نهفته است دور کند.

زنان سیبل ایدز

۷۰درصد مبتلایان به‌ایدز درکشور ازبیماری خود بی‌خبرند.

خواهر دعوتگرم!/بخش ششم

هنا عبد العزیز الصنیع ترجمه: سیده ماهرخ قریشی – سونیا بندی
رسول خدا( صل الله علیه و سلم) می‌فرماید:" المسلم اخو المسلم لا یظلمه و لا یخذله.  یعنی مسلمان، برادر مسلمان است؛ به او ظلم نمی‌کند و او را تنها نمی‌گذارد"

نقش ورزش در سلامت روانی -اجتماعی/بخش پایانی

سجاد عبدالله پور
ورزش و آمادگی جسمانی با افزایش آمادگی و توان مقابله فرد با مشکلات معمول زندگی ارتباط موثر و مستقیمی دارد چرا که انسان از دیر باز برای مقابله با عوارض طبیعی و مصون ماندن از خطر حمله دشمنان نیاز به چالاکی چابکی و مقاومت بدنی داشته است تربیت بدنی و ورزش در اجتماعات اولیه اهمیت ویژه ای داشته است.

جنلا ماسا اولین خبرنگار محجبه کانادا

ترجمه: واحد ترجمەی صفحه زنان اصلاح‌وب
با بانویی پیشرو آشنا می‌شویم که توانسته است اصول و علایقش را هم زمان داشته باشد و با افتخار به مبادی فکریش در کارش موفق باشد. او جنلا ماسای اولین بانوی خبرنگار محجبه کانادا است.