خبرهای جماعت

نشست ارزیابی کارنامه جمهوری اسلامی ایران درباره حجاب، با حضور علی مطهری در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار شد
کارنامه جمهوری اسلامی درباره حجاب با هدف نقد و ‌بررسی سیاست‌گذاری‌ها و تأثیرات آن 13 دی‌ماه طی نشستی با حضور علی مطهری، منصور آذری و چندی از صاحب نظران این حوزه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات بررسی شد.
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در منازعات بین‌المللی بیشترین آسیب‌ها متوجه زنان و کودکان است و تاثیرات مخرب مخاصمات، بر زنان و کودکان و حتی در نسل‌های آتی باقی خواهد ماند
معاون رییس‌جمهور در امور زنان تاکید کرد: در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در جهان اسلام نیازمند نگرشی مدرن و جدید به زنان هستیم.
هنا عبدالعزیز الصنیع ترجمه: سیده ماهرخ قریشی – سونیا بندی
فرزندانت را به اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری و توانایی رو‌به‌رو شدن با مردم عادت بده. این مسأله در طی حضور آنان در مجالس مفید و مشارکت در فعالیت‌های مدرسه و مانند آن تحقق می‌یابد

دیدار یار غایب

فرمیسک فرهادی نصف شبی که قرار است بامداد به دیدارش برود.
هم خوشحالم، هم غمگین، هم آرامم، هم بی قرار، مسرورم عزیزانم را می‌بینم، ولی در همین حال هم، دلم سخت فشرده می‌شود؛ به قول خواهری:" به خانه‌ای می‌روم که صاحب خانه محبوب و محجوبم آنجا نیست".

گفت‌وگو با الینا رحیمی پینگ پنگ باز مهابادی

گفت‌وگو از قدم خیر مدرسی استان آذربایجان غربی-مهاباد
چندی پیش در خبرها شنیدیم که دختری تلاشگر از شهرم مقام اول پینگ‌پنگ نونهالان کشور را از آن خود کرده است. به جهت قدردانی از زحمات ایشان و تشویق و ترغیب دیگر نوجوانان کشور به ورد در عرصه‌های ورزشی تصمیم بر آن گرفتیمکه با وی مصاحبه کوتاهی داشته باشیم.

همسر مفتی اعظم جمهوری داغستان روسیه، رقیب پوتین در انتخابات 2018 این کشور شد

رسانه‌‌های روسیه گزارش دادند یک زن مسلمان نیز به فهرست کاندیداهای ریاست جمهوری رقیب ولادیمیر پوتین، در انتخابات ماه مارس این کشور اضافه شده است.به گزارش صفحه زنان اصلاح‌وب به نقل از مجله اینترنتی فرهو، آینا گامزاتوا، یک خبرنگار زن مسلمان و همسر و مشاور مفتی اعظم جمهوری داغستان روسیه است.او همچنین ریاست بزرگترین گروه رسانه‌ای مسلمان در روسیه را به عهده داشته و روز دوشنبه به عنوان کاندیدا نزد کمیته مرکزی انتخابات این کشور ثبت‌نام کرد.

ای الله عزیزم!

بهار شافعی دانش آموز کلاس ششم- سقز
الهی...تو همه چیز را چه زیبا آفریدی مرا...  پرندگان را... خدایا ما را ببخش که تو را خوب نشناخته‌ایم... اگر گناهی کردیم...اگر غافل شدیم. خدایا تو دنیا را پیچیده آفریدی اما ما نمی‌دانیم. خدایا آدم‌ها تو را کم می شناسند کاری کن که در دلشان آشکار شوی. خدایا بین این همه انسان من برخواسته‌ام تا بگویم تو را بیشتر همه انسان‌ها دوست دارم.   خدایا من از بچگی شروع می‌کنم و اگر ندانستم و گناهی کردم، به کمک تو زود از آن بر می‌گردم تا تو راضی باشی. خدایا مردم نمی‌دانند که چه می‌کنند، آنها را به راه راست هدایت کن.

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.