هنا عبد العزیز الصنیع روش‌های دعوت در منزل ترجمه: سیده ماهرخ قریشی – سونیا بندی
تواضع و عدم تجمل در اثاثیه منزل یکی دیگر از دعوت عملی موفقیّت آمیز است. چرا که با این عمل می‌توان به صداقت زن دعوتگر پی برد.
معصومه اسمعیلی دانشیار دانشگاه علامه طباطبایی در برنامه زاویه گفت: زنان به دلیل سه خصوصیت تولید، تداوم، و تجلی بیشتر در مسایل اجتماعی مشارکت دارند.
حمیده الهیاری استان خراسان جنوبی-بیرجند
به کدامین گناه ناگفته؟ ندایی بر خواسته از بلندای آسمان؛یا ازتنگنا و ژرفای زمین؛از آشکار یا از نهان؛ می‌پرسد:به کدامین گناه؟

فغان از این همه درد و رنج

سمیه امینی
کسی که باری را به پشتش می‌بندد و به دوش می‌کشد و از جایی به جای دیگر می‌برد، این واژه مانوس کردهایی است که در کوهستان‌های‌ صعب العبور زندگی می‌کنند.

آیا حیا فقط مختص زنان می‌باشد؟

مژگان جواهری
برادر و خواهرم!تا بحال به این موضوع فکر کرده‌ایم که آیا حیایی که در دین ما مورد بحث قرار گرفته است فقط مختص زنان می‌باشد؟ آیا بنظر شما حیا در اجتماع ما واژ‌ه‌ای بیکانه نیست؟

رفتارهایی که مردان را از زنان بیزار می‌کند!

درست است که بعضی از مردان، دختران را از روی ظاهرشان برآورد و انتخاب می‌کنند اما رفتار آنها نقش تعیین کننده تری دارد و در طولانی مدت اهمیتش را نشون می‌دهد.

آيا می‌دانيد چرا پرندگان به هنگام خواب روی يك پا می‌خوابند

دوستان خوبم! آيا تا به حال پرنده‌ای را كه خوابيده است، ديده‌ايد؟ فكر می‌كنيد چرا آنها روی يك پا می‌خوابند و گاهی سرشان را لای بالشان می‌كنند.

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.