فریبا قهرمانی استان تهران
برای تسلی خاطر همشهریان عزيز آسیب دیده ( تنها تسلیت کافی نیست)اندوه بزرگی است!شنیدن خبر فوت بسیاری از همشهریان، در یک شب به خواب عمیق فرو رفتن
فاطمه ابراهیمی استان آذربایجان غربی
دوستان خوبم چرا حافظ فرموده: بر لب جوی بنشین و گذر عمر ببین؟!ببینید همه ما به یک اندازه وقت داریم.پس چرا بعضی‌ها به کارهایشان می‌رسند، وقت اضافه هم می‌آورند و بعضی‌ها همیشه از کمبود وقت می‌نالند؟...
فاطمه منصوری تهران/شهریار
امشب قسمتی از زمینت لرزید چه آشوبی بر دل‌ها افتاد چه قدر مهربان و دوست داشتنی برای هم دعای خیر و سلامت و عافیت و آرامش می‌کنیم. دو شب است که خیلی‌ها در خیابان‌ها چادر زدند و مادران چه مهربانانه و دلسوزانه طفلانشان را در آغوششان حفظ کردند نکند اتفاقی برایش بیافتاد. این فقط یک لرزه‌ی کم و کوتاه است که خبرهایش آنلاین از هر سو مخابره می‌شود. الها! رحم کن به ما در روز قیامتی که بزرگترین لرزشش آنچه در درون زمین است را بیرون می‌ریزد؛ نه خیابانی هست چادر بزنیم و نه چه چادری هست خود را بپوشانیم. نه کسی منتظر شنیدن خبرهای آنلاین ما نشسته!

تو فقط رکاب بزن!

کلثوم حسن زاده آذر بایجان غربی -پیرانشهر
چندی پیش مطلب زیبایی را در اینترنت خواندم که بسی جای تأمل بود و توجه مرا به خود جلب کرد، مطلبی در مورد دوچرخه سواری با خدا که متن آن به شرح ذیل می‌باشد:

تو فقط پا بزن!

کلثوم حسن زاده آذر بایجان غربی -پیرانشهر
چندی پیش مطلب زیبایی را در اینترنت خواندم که بسی جای تأمل بود و توجه مرا به خود جلب کرد، مطلبی در مورد دوچرخه سواری با خدا که متن آن به شرح ذیل می‌باشد:

خواهر دعوتگرم!/بخش دوازدهم

هنا عبد العزیز الصنیع روش‌های دعوت در قبال همسر ترجمه: سیده ماهرخ قریشی – سونیا بندی
اولین کار واجب برای یک زن با ایمان این است که از طریق نیکی به والدینش و دیدار با نزدیکان به خدا نزدیک کند تا با هم زندگی خوشی داشته باشند.

نمی‌شود دید و گذشت

فاطمه منصوری استان تهران- وحیدیه
قلم را در دست می‌گیرم تا در شأن آن کسی بنویسم که شأنش بالاتر از قلم وسعت گرفت و سخنش به ما آنچه را که خوب بود نشان داد.  دبیر و معلم و مربی، هر سه واژه‌های ستودنی‌اند و مادر! مادر!.

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.