خبرهای جماعت

نخستین کنگره سراسری جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان برگزار شد
نخستین کنگره سراسری جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان، با سخنرانی شهیندخت مولاوردی و با حضور چند تن از اعضای معاونت زنان جماعت دعوت و اصلاح، برگزار شد. در این مراسم که از صبح روز جمعه 11 خردادماه 1397 در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش در تهران برگزار شد، زنان از اقصی نقاط کشور حضور به عمل‌آورده و با عضویت در مجمع عمومی به تصویب بندهای مرامنامه و اساسنامه این حزب رأی دادند. همچنین دکتر معصومه ابتکار معاونت زنان ریاست جمهور نیز در این نشست حضور داشت.
فرزانه اسحاقی استان کردستان-کامیاران
 آیا اعتبار و اهمیت رمضان به اسمش بود؟ یا ارزش و منزلتش به آب و هوای خاص این ماه؟ حال آنکه رمضان از ماه‌های قمری بوده و پیوسته در چرخش و در طول عمر انسان به همه نوع آب و هوا تعلق می‌گیرد
بشرا لطفی
دینگ.... کم نیست خاطراتی که طرح یک لبخند را تقدیم لب‌ها می‌کند، اما دریغا که دیگر تکرار نخواهد ‌شد. چرا که نه زمان بر می‌گردد، نه مکان، و نه دیگر ما آن آدمی هستیم که بودیم.
مریم فضلی هزاری غذای محلی بندرعباس است.
مواد لازم: برنج: ۳۵۰ گرم ماهی: ۷۰۰ گرم پیاز طلایی: ۲ عدد فلفل دلمه‌ای قرمز: ۱ قاشق مرباخوری گرد لیمو: ۱ قاشق مرباخوری زردچوبه: به میزان لازم فلفل سیاه و قرمز: به میزان لازم نمک: به میزان لازم طرز تهیه:

معصومه علیشاهی: سن اوج توانمندی زنان ایرانی در وضعیت خوبی قرار ندارد/ دختران کارآفرین تربیت کنیم

علیشاهی گفت:« متاسفانه در ایران قریب به اتفاق خانواده‌ها سعی در تربیت دختران دانشمند دارند اما در شرایط فعلی با توجه به نیازهای سیاسی و مشارکت‌های اجتماعی ما باید این دیدگاه را تغییر داده و دختران کارآفرین تربیت کنیم.»

سفر به دور دنیا با قایق بادبانی و بدون هیچ وسیله مدرن

زنی که در سخت‌ترین رقابت جهان شرکت کرده است!‏
سوزی گودال (Susie Goodall) در حال آماده شدن برای یک سفر ۹ ماهه به دور دنیا با قایق است، این سفر در واقع بخشی از دومین دور و پنجاهمین سالگرد سخت‌ترین مسابقه قایق‌رانی در جهان است.

در مورد دریاها و اقیانوس‌ها بدانیم

از سمت دریا وقتی به ساحل نزدیک می‌شویم، ته دریا نسبتاً صاف است. امّا اگر به وسط دریا برویم، عمق آن بیشتر می‌شود. در جاهای بسیار عمیق اقیانوس‌ها، کوه‌های بسیار بزرگ و حتّی آتش فشان‌هایی وجود دارد که از آن ها موادّ مذاب بیرون می‌ریزد.

من و یک منظره

مریم جابر استان هرمزگان -جناح
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم وَالنَّخْلَ بَاسِقَاتٍ لَّهَا طَلْعٌ نَّضِيدٌ * رِّزْقًا لِّلْعِبَادِ ۖ وَأَحْيَيْنَا بِهِ بَلْدَةً مَّيْتًا ۚ كَذَٰلِكَ الْخُرُوجُ": و نخل‌های قامت بلند که دارای شکوفه‌های منظم چیده شده‌اند.

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.