عبدالعزیز نصیری استان خراسان
ظن: در لغت به معنی گمان بردن و حدس زدن است و به دو شاخه‌ی سوءظن و حسن ظن تقسیم می‌گردد که اولی به معنی بدگمانی و دومی به معنای گمان نیک است.
بشرا لطفی
نبار ای آسمان لطفاً!زمین این روزها سیر است از اجساد آد‌م‌ها،و می‌ترسم که بارانتنمک باشد برای زخمِ این دل‌های شوریده.
نسیبه فتحی استان هرمزگان-جناح
در 21 آبان ماه همان‌گونه که کرمانشاه لرزید، قلب من هم لرزید. بغض تلخی سد راه نفس کشیدنم شد... 

تنها تسلی کافی نیست

فریبا قهرمانی استان تهران
برای تسلی خاطر همشهریان عزيز آسیب دیده ( تنها تسلیت کافی نیست)اندوه بزرگی است!شنیدن خبر فوت بسیاری از همشهریان، در یک شب به خواب عمیق فرو رفتن

مدیریت زمان

فاطمه ابراهیمی استان آذربایجان غربی
دوستان خوبم چرا حافظ فرموده: بر لب جوی بنشین و گذر عمر ببین؟!ببینید همه ما به یک اندازه وقت داریم.پس چرا بعضی‌ها به کارهایشان می‌رسند، وقت اضافه هم می‌آورند و بعضی‌ها همیشه از کمبود وقت می‌نالند؟...

الها...

فاطمه منصوری تهران/شهریار
امشب قسمتی از زمینت لرزید چه آشوبی بر دل‌ها افتاد چه قدر مهربان و دوست داشتنی برای هم دعای خیر و سلامت و عافیت و آرامش می‌کنیم. دو شب است که خیلی‌ها در خیابان‌ها چادر زدند و مادران چه مهربانانه و دلسوزانه طفلانشان را در آغوششان حفظ کردند نکند اتفاقی برایش بیافتاد. این فقط یک لرزه‌ی کم و کوتاه است که خبرهایش آنلاین از هر سو مخابره می‌شود. الها! رحم کن به ما در روز قیامتی که بزرگترین لرزشش آنچه در درون زمین است را بیرون می‌ریزد؛ نه خیابانی هست چادر بزنیم و نه چه چادری هست خود را بپوشانیم. نه کسی منتظر شنیدن خبرهای آنلاین ما نشسته!

تو فقط رکاب بزن!

کلثوم حسن زاده آذر بایجان غربی -پیرانشهر
چندی پیش مطلب زیبایی را در اینترنت خواندم که بسی جای تأمل بود و توجه مرا به خود جلب کرد، مطلبی در مورد دوچرخه سواری با خدا که متن آن به شرح ذیل می‌باشد:

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.