وصیت پدری به فرزندش در زمان اینترنت ای پسرم؛ براستی که گوگل و فیسبوک و تویتر و واتساپ و تمام برنامه‌های ارتباطی دریایی عمیق هستند که اخلاق مردان در آن تباه شده است و عقل‌ها در آن سقوط کرده‌اند
دختران نونهال و نوجوان کاراته‌کای روستای براک از توابع شهرستان لار در مسابقات کشوری کاراته ۹ آبان ماه سال جاری به میزبانی شهر شیراز بر گزار شد؛ درخشیدند.
سحر محبوبی
ایوان کفر به خود لرزید ؛ آتش زردتشتیان سرد شد، تا تو به دنیا آمدی، جای عبدالله اما خالی بود. پدربزرگت نام زیبای محمد را برایت برگزید، قطعا او نمی‌دانست که روزی این نام زیبا و خاص در صدر نام‌های دنیا قرار خواهد گرفت. کسی حاضر نبود محمدِ یتیم را شیر دهد قرعه به ناچار به نام حلیمه افتاد؛ چه سعادتی برای حلیمه، اگر که می دانست چه کسی را به خانه می برد از مکه تا خانه‌اش را گلباران می‌کرد.

جشنواره نقاشی کودکان و نوجوانان در روستای براک شهرستان لار، ۱۴ آبان برگزار شد

این جشنواره به همت مربیان مکتب‌ خانه شیخ احمدیاسین( رحمه‌الله) روستای براک از توابع شهرستان لار استان فارس در روز ۱۴ آبان با شعار صلح و دوستی و نظافت و بهره بردن از نعمت‌های خدا، برگزار شد که با استقبال گسترده کودکان و نوجوانان و خانواده‌هایشان همراه بود.

در خانه‌ات را که کوبیدند، در قلبت را بگشای!

کریم الشاذلی ترجمه: زهرا انوری
روزی یکی از دوستان با ناراحتی گفت: بعضی از مردم در ساعات پایانی شب در خانه ام را می‌کوبند و با این کارشان آزارم می دهند.

چگونه بذر ایمان را در قلب فرزندانمان بكاريم؟

استان فارس ترجمه: آمنه صديقى
يكی از مسائل مهمی كه معمولا والدين از آن غفلت می‌ورزند، تربيت ايمانی فرزندان است. امروزه غرب زدگی و الحاد جوامع اسلامی را هدف قرار داده و سعی در نابودی آنها دارد

نکات ریز و مؤثر

پوست كندن پياز و به دنبال آن اشک و سوزش چشمانى كه به دنبال آن مى آيد سبب مى شود چشم ها آهسته تر پير شوند و در سنين بزرگسالى دچار آب مرواريد و پيرى چشم نشويم.   _ برای هر یک کیلوگرم برنج خام، پنج گرم پودر نعناع خشک را در کیسه نازک ریخته و به برنج اضافه کنید تا در آن حشره رشد نکند.   _اگر روی گوشت مخلوط سركه و روغن زیتون بمالید و بگذارید 2 ساعت بماند، ترد می‌شود.  

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.