ملک ناز اسدزاده - افسانه نیک سیرت استان اردبیل -شهر هشجین
وحدت و همبستگی یکی از مواردی است که تداوم و پایداری نظام‌ها و ملت‌ها به آن بستگی دارد و به همین دلیل تمامی ملت‌ها برای وحدت و همبستگی اهمیت خاصی قائل شده‌اند.
جامعه دختران ایرانی، به سمت بالارفتن سن میل می کند. تعداد دختران مجرد با سن بالا، بین ۴ تا ۶ میلیون نفر برآورد می‌شوند.
فریبا شش بلوکی
زني را مي شناسم من که شوق بال و پر دارد ولي از بس که پر شور است دو صد بيم از سفر دارد   * زني را مي شناسم من که در يک گوشه‌ی خانه ميان شستن و پختن درون آشپزخانه

فراموش کردن چه زمانی نشانه بیماری است؟

در آستانه 50 سالگی باورم نمی‌شود که هیچ چیز در کنترلم نیست، حتی واژگانی را که در پی نگارش آن هستم، از یاد برده‌ام.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده: حضور یک زن در عرصه وزارت در جلسات دولت مورد بحث قرار نگرفته است

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: به گمانم شایستگی در بین بانوان برای کسب مسئولیت وزارت بسیار بالاست. به گزارش صفحه زنان اصلاح وب به نقل از برنا، «معصومه ابتکار»، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی این خبرگزاری در خصوص «موافقتش با حضور یک خانم در وزارت آموزش و پرورش» گفت: بسیار موافق حضور خانم‌ها در کابینه و در سطح وزارت هستم. او ادامه داد: به گمانم شایستگی در بین بانوان برای کسب مسئولیت وزارت بسیار بالاست. امیدوارم دراین زمینه رئیس جمهور تلاش کنند. خوشبختانه در حال حاضر تعداد زیادی معاون وزیر از بین خانم‌ها داریم.

با محبت دل‌هایمان را به هم نزدیک کنیم

متاسفانه هنوز فرهنگ آپارتمان نشینی در بین برخی افراد به صورت صحیح رواج پیدا نکرده است و این افراد به ضرب المثل “چهاردیواری،اختیاری” اعتقاد دارند. مشکلات زندگی آپارتمانی را می‌توان به تبعیت چنین خانواده‌هایی از زندگی سنتی خود در خانه‌های حیاط دار مشاهده کرد که به حقوق همسایه دیوار به دیوار همسایه طبقه پایینی یا بالایی خود بی توجهی می‌کنند.

از" ملت عشق" آموختم...

حفصه دانش
ملت عشق نام کتابی پر فروش از نویسنده‌ایی ترک تبار به اسم الیف شاکاف است. این کتاب در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار به زبان ترکی و انگلیسی چاپ شد و پس از ان به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد کتاب با استقبال مخاطبان در داخل و خارج از ترکیه روبرو شد و بارها تجديد چاپ شد.

گزیده اخبار و مقالات

از طریق این فرم لینک های پیشنهادی خود را برایمان ارسال کنید.