ثبت بیش از ۴۲۸ هزار ازدواج و ۱۳۲ هزار طلاق در نه ماه گذشته

ثبت بیش از ۴۲۸ هزار ازدواج و ۱۳۲ هزار طلاق در نه ماه گذشته

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: از ابتدای فروردین تا پایان آذر سال جاری ۴۲۶ هزار و ۹۹ ازدواج و ۱۳۲ هزار و ۶۱۸ طلاق در کشور در پایگاه اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال ثبت شده است.

به گزارش صفحه زنان اصلاح وب به نقل از ایرنا؛ سیف‌الله ابوترابی روز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت آغاز یک صد و یکمین سالروز فعالیت ثبت احوال و روز ملی ثبت احوال افزود: میانگین سن مردان در اولین ازدواج در کشور ۲۷.۵ و میانگین سن ازدواج زنان در اولین ازدواج ۲۳.۴ سال در کشور بوده است.

وی ادامه داد: همچنین میانگین سن طلاق مردان در این مدت در کشور ۳۷.۲ سال و میانگین سن زنان در طلاق ۳۲.۳ سال در زمان وقوع طلاق بوده است.

بیش از ۹۸۰ هزار نفر در کشور متولد و بیش از ۲۸۸ فوت کردند سخنگوی سازمان ثبت احوال اعلام کرد: امسال ۹۰۸ هزار و ۳۹۷ نفر در کشور متولد شدند و ولادت آنها به ثبت رسیده است و همچنین ۲۸۸ هزار و ۳۵۲ نفر در این مدت در کشور فوت کردند و مرگ آنها در پایگاه اطلاعات جمعیتی ثبت احوال به ثبت رسیده است.

معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال ادامه داد: همچنین در ۸ ماهه امسال ۲ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۸۶۷ مورد شناسنامه برای ایرانیان به صورت مکانیزه ثابت صادر شده است.

مطالب جدید

چرا من؟ سرویس سلامت (1399/03/20)
خدایا ما فقیریم اندیشه (1399/02/20)
ای خدای مهربان دل نوشته (1399/02/11)
سلام ای رمضان دل نوشته (1399/02/04)
آسمان روحم بارانی است دل نوشته (1399/02/03)
من قرآن را در تو دیدم زنان در عرصه دعوت (1399/02/02)
استقبال از رمضان اندیشه (1399/02/02)