خواهر دعوتگرم!/بخش سیزدهم

خواهر دعوتگرم!/بخش سیزدهم
فرزندانت را به اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری و توانایی رو‌به‌رو شدن با مردم عادت بده. این مسأله در طی حضور آنان در مجالس مفید و مشارکت در فعالیت‌های مدرسه و مانند آن تحقق می‌یابد و همچنین آنها را در فرصت‌های زندگی بدون این که در خود احساس کمبود و عدم اعتماد به نفس کنند به روش صحیح راهنمایی کن. چراکه تو اولین پرورش‌‌دهنده برای تمام دعوت‌گران دنیا هستی...
دختر کوچکت را که همچون غنچه زیبا در خانه‌ات به آغوش کشیده‌ای و می‌بویی می‌تواند دعوت‌گر آینده باشد.
آیا تا به حال فکر کرده‌ای یک چادر و یک سجاده برای نماز به او هدیه کنی؟ همچنان که قبلا به او اسباب بازی‌های زیادی هدیه کرده‌ای!
آیا تاکنون به همراه فرزندانت به کتاب فروشی رفته‌ای؟ رفتن به کتاب فروشی و آزاد گذاشتن کودکانت برای انتخاب باعث علاقمندی آنان به مطالعه خواهد شد.
افزایش علاقه به مطالعه در کودکانت آینده آنان را پربار خواهد کرد.
انتخاب کتاب‌های داستانی، نقاشی و رنگ آمیزی، نوار، CDهای مفید، سرودهای اسلامی، تلاوت قرآن توسط کودکان و... که همگی با مضامین اسلامی تنظیم شده باشند را برای فرزندانت انتخاب کن، زیرا در کنار شادی و تنوع برای آنان ، باعث تقویت و شکل‌گیری ایمان آنان خواهد شد.
بیشترین تاثیر، زمانی است که این  کارها را به صورت متناوب« مثلا هرماه یک بار» انجام دهی. مطمئن باش که دعاهای خالصانه و پاکی که برای هدایت فرزندانت و حفظ ایمان آنان از درگاه خداوند انجام می‌دهی، نتیجه‌ای اعجاب انگیز دارد، این‌که از خدا بخواهی که آنان را از بدی‌های دنیا محفوظ نگه دارد و آنان را پیرو سرورمان حضرت محمد مصطفی( صل الله علیه و سلم) قرار دهد، را همیشه بر لبانت جاری باشد
ادامه دارد

مطالب جدید

چرا من؟ سرویس سلامت (1399/03/20)
خدایا ما فقیریم اندیشه (1399/02/20)
ای خدای مهربان دل نوشته (1399/02/11)
سلام ای رمضان دل نوشته (1399/02/04)
آسمان روحم بارانی است دل نوشته (1399/02/03)
من قرآن را در تو دیدم زنان در عرصه دعوت (1399/02/02)
استقبال از رمضان اندیشه (1399/02/02)