خواهر دعوتگرم/بخش یازدهم

خواهر دعوتگرم/بخش یازدهم

تواضع و عدم تجمل در اثاثیه منزل یکی دیگر از دعوت عملی موفقیّت آمیز است. چرا که با این عمل می‌توان به صداقت زن دعوتگر پی برد.
علاوه بر این نظافت و مرتب بودن تو و فرزندان و منزلت تأثیر زیادی در وجود هر کسی که وارد خانه تو می‌شود می‌گذارد.
ایجاد یک حفاظ چوبی یا آلومینیومی جلوی در حیاط از طرف داخل که وقتی در ناگهانی باز می‌شود حریم اهل منزل حفظ شود.
همان‌طور که برای پذیرایی از مهمان‌ها در زیباترین ظرف‌، شیرینی می‌چینی، چند نوار و کتاب مفید را در یک سینی زیبا مانند یک شیرینی لذیذ برای قلب و روح بچین و به مهمان‌هایت تعارف کن. همنین می‌توانی درون چند پاکت زیبا نوارها و کتاب‌های مفید قرار دهی و آن‌ها را مرتب روی میزها بچینی تا در هنگام خروج میهمان‌ها هدیه‌ای ازرشمند از تو دریافت کنند. از آنجایی که زمان زیادی از عمرت را درون آشپزخانه می‌گذرانی، ضبط صوتی را درون آشپزخانه قرار بده تا در حین انجام کار به صوت قرآن و یا نوارهای مفید و شعرهای زیبا گوش بدهی. نوارها را مرتب روی یکی از طاقچه‌های آشپزخانه‌ات بچین. با این کار هم خدا را یاد می‌کنی و هم از بیهوده تلف شدن وقت خود جلوگیری می‌کنی. علاوه بر این ممکن است بعضی از مهمان‌هایت از تو یاد بگیرند و چنین کاری را در منزلشان انجام دهند.
تلاش کن غذاهای لذیذ را در کمترین زمان ممکن درست کنی. طوری که در نظر همسرت یک آشپز ماهر شناخته شوی.  چرا که زن با ایمان دعوتگر و موفق می‌داند که چگونه از زمان خود به بهترین نحو استفاده کند!

مطالب جدید

چرا من؟ سرویس سلامت (1399/03/20)
خدایا ما فقیریم اندیشه (1399/02/20)
ای خدای مهربان دل نوشته (1399/02/11)
سلام ای رمضان دل نوشته (1399/02/04)
آسمان روحم بارانی است دل نوشته (1399/02/03)
من قرآن را در تو دیدم زنان در عرصه دعوت (1399/02/02)
استقبال از رمضان اندیشه (1399/02/02)