خواهر دعوتگرم!/بخش هشتم

خواهر دعوتگرم!/بخش هشتم
•یک زن با ایمان با اعمالش الگوی مناسبی برای همه خواهد بود. دیدار با دوستان و نزدیکان یک فرصت عملی برای دعوت آنان به سوی خدا می‌باشد. اگر بذر نیکی را در قلب‌های دیگران کاشته‌ای با آب صداقت آبیاری نمایی، به لطف و رحمت خدا،درخت ایمان در قلب‌های آنان پرورش می‌یابد.
•معنی حیا این نیست که دعوتگر درگفتن کلمات نیک و پسندیده به خواهران مسلمانش مشارکت نداشته باشد. خواهرم استعدادهای نیکوی خود را بشناس و آنها را شکوفا کن. مراقب باش که دچار ناتوانی و سستی نگردی.
•بهتر است دفتر مخصوصی برای خود که در آن مطالب آموزنده و جالبی که می‌موزی را یادداشت کنی و آنچه را که آموخته‎‌ای، به دوستان، نزدیکان و فرزندانت بیاموز. مواظب باش به آن بخل نورزی که  این مسئله‌ی بسیار مهمی است.
•در تمام کارهایت به نیت توجه داشته باش تا تمام زندگی تو تبدیل به عبادت شود. بدان اگر نیتت خیر باشد؛ اعمال به سود توست و اگر خیر نباشد به ضرر توست و یا اگر همراه آن نیتی نداشته باشی اعمال تو بیهوده است. پس به یاد داشته باش که ساعات عمر گرانبهایت را بیهوده نگذرانی.
•فراموش نکن که رضایت مردم کار سختی است. به همین خاطر وظیفه‌ی تو وقت را تباه نکنی و فرصت‌های نیک خود و دیگران را برای به دست آوردن رضایت اطرافیان از دست ندهی. تلاش کن و از خدا یاری بجو. کارهای نیک انجام بده و در راه خدا صادقانه حرکت کن و بدان که رضایت پروردگار هدفی است که به اذن خداوند به دست می‌آید. 
خواهرم! دنیا چون ابر تابستانی است که به سرعت محو می‌شود.

مطالب جدید

آسایش و آرامش سرویس سلامت (1398/10/10)
انتخاب تو چیست؟ زنان موفق (1398/10/10)
ثبت بیش از ۴۲۸ هزار ازدواج و ۱۳۲ هزار طلاق در نه ماه گذشته اخبار و رویداد های جامعه زنان (1398/10/02)
ام حرام دختر ملحان انصاری زنان در عرصه دعوت (1398/10/02)
قهرمان بیل‌زن مصاحبه (1398/10/01)
توصیه‌ای که باید آنرا با آب طلا نوشت خانواده‌ی سعادتمند (1398/09/06)