عنوان تاریخ
یک روز داغ خبری
(نویسنده: فرخنده سهرابی)
1396/04/31
راه‌های ایجاد عشق و محبت در میان زوجین/بخش سوم
(نویسنده: دکتر صلاح سلطان)
1396/04/28
وضعیت موجود" زنان ایران" در گفت‌وگوی اختصاصی صفحه زنان اصلاح‌وب با سرکار خانم" آذر منصوری" فعال سیاسی اصلاح طلب
(نویسنده: گفت‌وگو از یحیی سهرابی)
1396/04/26
معاون امور زنان رئیس جمهور به خانواده« آتنا اصلانی» تسلیت گفت
1396/04/24
دکتر روحانی: درخشش بی‌‏نظیر« مریم میرزاخانی» نقطه عطفی در معرفی همت والای زنان و جوانان ایرانی بود
1396/04/24
ماهتابم!
(نویسنده: سرگل رستمی)
1396/04/24
جلودارزاده: کابینه دوازدهم وزیر «زن» ندارد
1396/04/24
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد: احداث ۴۸ هزار واحد مسکونی برای زنان سرپرست خانوار
1396/04/21
روش‌های تربیتی در قرآن
(نویسنده: مریم ابراهیمی)
1396/04/20
رئیس فراکسیون زنان مجلس تعیین شد
1396/04/20
برای نخستین بار یک بانو مدیر عامل ایران ایر شد
1396/04/20
خواهر دعوتگرم/بخش دهم
(نویسنده: هنا عبد العزیز الصنیع) (مترجم: سیده ماهرخ قریشی- سونیا بندی)
1396/04/15
ثروتمندترین زنان خودساخته
1396/04/10
نگاه اسلام اعتدالی به ارتباطات انسانی زنان در تطابق با سایر دیدگاه‌ها/بخش پایانی
(نویسنده: داوود آقا رفیعی-فریده وزیر هشی)
1396/04/10
24 بازیکن به مرحله دوم اردوی تیم ملی والیبال بانوان کشور دعوت شدند
1396/04/09
تکواندو قهرمانی جهان 2017؛ کیمیا علیزاده نایب قهرمان جهان شد
1396/04/09
چندین قانون که در واقعیت غلط هستند
1396/04/08
نشانه کمبود ید در زنان باردار
1396/04/08
این زنان بیشترین درخواست "طلاق" را می‌دهند
1396/04/08
گریه‌ی قرآن
(نویسنده: سهیلا سعیدیانی)
1396/04/08
دگرپذیری در دنیای کنونی
(گردآورنده: جمیله صالحی‌پور)
1396/04/08
رئیس جمهور 29 رمضان در جمع فعالان حوزه زنان و خانواده افطار کرد
1396/04/03
چه زود گذشت
(نویسنده: عایشه فهیمی)
1396/04/03
در یادداشت وزیر کار عنوان شد؛ زنگ خطر پدیده دختران مجرد سالخورده
1396/04/03
سفره سحری مادر
(نویسنده: سیده تهمینه میرفضلی)
1396/04/01
برگی زرین از زندگی یک بانوی دعوتگر
(نویسنده: فاطمه خسته جان - فاطمه قایدیان)
1396/03/30
نصیحت‌های رمضان
(نویسنده: افسانه نیک سیرت)
1396/03/30
"شب‌های خدایی"
(نویسنده: فاطمه برته)
1396/03/30
دوستت دارم
(نویسنده: فاطمه برته 15 ساله)
1396/03/27
صیام در قرآن
(گردآورنده: مریم ابراهیمی)
1396/03/27
چند روز پیش یکی از دوستان از آن روز به عنوان "یک روز داغ خبری" یاد کرد، بله حق با او بود، اما... باید بگویم که مدتهاست هر روزمان روزی داغ خبری محسوب می‌شود.
منظور ما از این عنوان تلاش برای سلام‌کردن بر همگان از آغاز برخاستن از خواب تا لحظه به خواب رفتن مجدد در شب است تا سلام و خداحافظی، آغاز و پایان هر دیداری باشند.
در آخرین گزارش منتشره از سوی مجمع جهانی اقتصاد، رتبه شکاف جنسیتی در ایران، یعنی میزان دسترسی زنان به قدرت، ثروت و منزلت به تعبیر شما، و یا شاخص‌هایی که مستقیما با توسعه ارتباط پیدا می‌کند، در بین ۱۴۴ کشور جهان، ایران در رتبه ۱۳۹ قرار گرفته که با آخرین کشور ۵ رتبه اختلاف دارد.
از زمانی که خبر مفقود شدن و سپس جنایت هولناک و دردناکی که دخترک بی دفاع و معصوم پارس آباد مغان را قربانی کرد منتشر شد و در این دو روزی که برنامه فشرده سفر کاری به استان خراسان جنوبی داشتم، لحظه‌ای از یاد آتنا اصلانی و آتناهای دیگر غافل نبودم.
رئیس جمهور در پیامی درگذشت اندوه ‏بار مریم میرزاخانی، نابغه نامدار ریاضی ایران و جهان را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.
گاه گاهی حوض چشمم می‌شود سرریز.و من در زلال آبشار چشمم نام زیبای تو را به تماشا می‌نشینم.در روزهای تب‌دار روزگارم كه دلم هوا خواه خنده‌های توست؛
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق شنیده‌ها در کابینه دوازدهم زنان حضور نخواهند داشت.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۸ هزار واحد مسکونی برای زنان سرپرست خانوار و خانواده‌های تک معلول در دست احداث است.
تربیت در ساخت یک شخصیت مثبت، نقش اساسی دارد. بنابراین برای رسیدن به یک شخصیت ایده آل باید به دنبال تنها منبع مهم و با ارزش، از جمله قرآن کریم بوده که برنامه‌ای اسلامی و تنها غایت هر شخص مومن و مسلمانی می‌باشد.
نشست هیأت رئیسه فراکسیون زنان امروز سه‌شنبه( 20 تیرماه 96) با دستور انتخاب اعضای هیأت رئیسه فراکسیون زنان در اجلاسیه دوم مجلس دهم شورای اسلامی برگزار شد.
فرزانه شرفبافی، عضو کنونی هیئت مدیره هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به سمت مدیرعاملی« ایران‌ایر» انتخاب شد.
قاپ عکس متوسط زیبایی را روی میزی که کنار تخت همسرت قرار دارد بگذار و به جای عکس در آن با خط زیبا مطالب و یا جملاتی را که نشان دهنده محبت و احترام تو به همسرت می‌باشد بگذار و فراموش نکن که هر چند وقت بک‌بارمتن‌های آن را تغییر دهی.
شاید زمانی که صحبت از ثروتمندان جهان می‌شود ابتدا نظرمان به سمت مردان ثروتمند متوجه شود اما در عرصه کسب و کارهای بین الملی زنان موفقی حضور دارند که میزان دارایی آنها روز به روز در حال افزایش است.
8بدیهی است كه منظور از اهمیت زنان و حضور آنان، اهمیت واقعی، نه صوری و حضور موثر، نه سمبلیك و نمادین است. روزی خواهد رسید كه درجه توسعه یافنگی كشورها با میزان دارایی‌های مادی و فیزیكی آنان مرتبط نبوده و منوط به كیفیت دارایی‌های انسانی آنان خواهد بود
سرمربی تیم ملی والیبال بانوان 24 بازیکن را به دومین مرحله اردوی آمادگی این تیم برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا دعوت کرد.
کیمیا علیزاده، تکواندو کار جوان کشورمان به مقام نایب قهرمانی جهان دست یافت.
هر نوع از افکار و عقاید در اساس‌‌های گوناگون، منطقه به منطقه و کشور به کشور متفاوت هست، پس در صورت تازه بودن این موارد برای شما متعجب نشوید.
کمبود ید موجب بزرگ شدن غده تیروئید و در نتیجه باعث تورم در گردن می‌شود
یک روانپزشک گفت:« درصد زیادی از طلاق‌ها، از سوی‌ زنانی درخواست می‌‌شود که فکر می‌‌کنند شوهرانشان به احساسات آنها توجهی ندارند
شبی از شب‌ها شمعی شدم، از سوز و گداز دل به سبب رنجش از اطرافیانم، و برای درد دل کردن به پروانه‌ی معشوقم، قرآن پناه بردم. عجب شب تاریک و سوت و کوری بود، به یاد کم توجهی‌های اطرافیانم با آن نگاه‌های تحقیر آمیزشان افتادم.
یکی از اصل‌های مهمی که در آفرینش دنیا وجود دارد و خدای متعال آن را در همه جوانب این دنیا قرار داده است، اصل اختلاف و تضاد است. این اختلاف و یکسان نبودن را می‌توانیم در همه‌ی ابعاد بنگریم.
رییس جمهور در ضیافت افطار 29 رمضان سال جاری( 1438ه.ق) و در جمع فعالان حوزه زنان و خانواده، مردسالاری را تفکری سنتی و غیر اسلامی دانست و با اشاره به حضور موثر زنان در عرصه‌های مختلف ‏سیاسی و مدیریتی گفت: دولت به حقوق شهروندی و فرصت یکسان برای زنان و مردان ‏متعهد است.
چقدر زود گذشت انگار همین دیروز بود که بر پروفایل هایمان نوشته بودیم اللهُمَّ بَلِّغنا رَمَضان هم رمضان به ما رسید و هم ما به رمضان رسیدیم
ما در سال‌های آتی با جمعیتی از دختران مواجه خواهیم بود که از شانس ازدواج پایینی برخوردارند و به این ترتیب با پدیده دختران مجرد سالخورده در آینده مواجه خواهیم بود.
الهی سفره پر برکت رمضان از خانه‌ها کم نشه، مثل هر سال سفره را پهن کردم نظاره گر سفره بودم . عطر دل انگیز غذا و بوی رويش ایمان خانه را عطرآگین کرده بود
حمد و سپاس به درگاه پروردگار حکیم و رحیمی که از قله رفیع و سر چشمه زلال حکمت و رحمت بیکرانش قرآن حیات بخشی را برای هدایت بندگان و سیراب کردن جان‌های تشنه نازل نمود.
ماه رمضان بهترین ماه‌هاست در نزد الله متعال دارای فضیلت است رسول الله( صل الله علیه و سلم) می‌فرماید: ماه رمضان بر شما فرا رسیده که ماهی است مبارک و الله عزّوجل روزه‌اش را بر شما فرض قرار داده،
دلت را با خداوند آشنا کنز عمق جان خدایت را صدا کندل غفلت زده مانند سنگ است مس دل را به یاد او طلا کن به پیش او گشادست نیازیبه درگاه بلند او دعا کن
مهربانادلاجانالکه‌های سیاه و کدر دنیایت دلم را در بر گرفتهکمکم کن...
صیام در لغت به معنای خودداری و دوری از یک شیء می‌‌باشد و در اصطلاح علمای شرع به معنای خودداری از خوردن و آشامیدن و آمیزش با همسر از اول طلوع فجر تا غروب خورشید به خاطر کسب رضای پروردگار است.
همزمانی محتوا