عنوان تاریخ
سخنرانی پروانه مافی در کمیته حمایت از حقوق کودکان اتحادیه بین المجالس جهانی
1397/07/25
فنون دعوت و تبلیغ
(نویسنده: افسانه نیک سیرت)
1397/07/22
زنان ۱۸ تا ۵۰ سال مشمول قانون بیمه بانوان خانه دار می‌شوند
1397/07/11
چگونه نماز را برای فرزندانمان دوست داشتنی نماییم؟/بخش دوم
(نویسنده: دکتر امانی زکریا الرمادی) (مترجم: مسلم خدری)
1397/07/11
آموزش نحوه رفتار با خانواده شوهر
1397/07/05
خواهر دعوتگرم/بخش شانزدهم
(نویسنده: هنا عبد العزیز الصنیع) (گردآورنده: سیده ماهرخ قریشی_ سونیا بندی)
1397/07/03
هند سه طلاقه کردن زنان را ممنوع کرد
1397/06/29
چگونه نماز را برای فرزندانمان دوست داشتنی نماییم؟
(نویسنده: دکتر امانی زکریا الرمادی) (مترجم: مسلم خدری)
1397/06/24
ببار ای لاله‌ی وحشی
(نویسنده: بشرا لطفی)
1397/06/24
ابتکار: قوه قضاییه نظر نهایی خود را درباره لایحه« منع خشونت علیه زنان» سریع‌تر اعلام کند
1397/06/24
تا دلت را به دست بیاورم!
(نویسنده: حسن پێنجۆنی) (مترجم: سەوزە حیدری)
1397/06/24
دوست دیرینم مادر!
(نویسنده: نه‌به‌ز عبدالرحمن) (مترجم: سه وزه حیدری – مهاباد)
1397/06/21
شیرهای طعم‌دار بازار، مفید یا مضر؟
1397/06/21
دختران کبدی ایران قهرمان مسابقات آسیایی 2018 اندونزی شد
1397/06/03
زن چگونه زنده می‌میرد؟
(مترجم: وفا حسن‌پور)
1397/06/03
۱۰ عادت صبحگاهی که به کاهش وزن کمک می‌کند
1397/06/03
در جستجوی خیال( خاطرات سفر حج)
(نویسنده: زهرا اعظمی)
1397/05/28
ویرایش ژن، راهکار محققان برای درمان افسردگی
1397/05/28
احکامی پیرامون حج بانوان
(نویسنده: گردآوری از: بیان عزیزی)
1397/05/26
باز آخر رمق‌های ستون مرداد است
(نویسنده: سرگل رستمی)
1397/05/21
تمهیدات جدید برای ورود زنان به ورزشگاه
1397/05/21
یک افسرده دل افسرده کند انجمنی را
1397/05/21
ﮔﺮاﺗﻦ ﮐﺪو ﺣﻠﻮاﯾﯽ دوازده ﻣﺎﻫﮕﯽ
(نویسنده: ﺑﻼﻧﺪﯾﻦ ﻣﺎرﮐﺎده و دﮐﺘﺮ ﻫﺎﻧﺮی ﺑﻮﺷﻪ) (مترجم: دکتر افرا شکوهی)
1397/05/19
وزیر صنعت: میز ویژه رسیدگی به مشکلات زنان کارآفرین تاسیس شد
1397/05/19
لیگ برتر فوتسال زنان آغاز شد
1397/05/19
توشه جمع کن حاجی!
(نویسنده: تهمینه میر فضلی)
1397/05/18
محاسبه‌ی نفس
(نویسنده: سهیلا سعیدیانی)
1397/05/18
بعد از رمضان
(نویسنده: فرزانه اسحاقی)
1397/04/27
دینگ...
(نویسنده: بشرا لطفی)
1397/04/18
هزاری نوش جان کنید
(نویسنده: مریم فضلی)
1397/04/18
مافی؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مواضع کشورمان درخصوص حقوق کودکان را در کمیته حمایت از حقوق کودکان اتحادیه بین المجالس جهانی بیان کرد.
ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺩﻋﻮﺕ و تبلیغ می‌ﮐﻨﺪ ﺑﺎﯾﺪ…  1-اخلاص در دعوت داشته باشد ﺍﺧﻼ‌ﺹ ﺩﺭ ﻫﺮ ﮐﺎﺭ، ﺍﺳﺎﺱ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﺩﺭ ﺁﻥ، ﺑﻪ ﺷﻤﺎﺭ می‌ﺭﻭﺩ. ﻟﺬﺍ ﺩﺍﻋﯿﺎﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺩﻋﻮﺗﺸﺎﻥ، ﺍﺧﻼ‌ﺹ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺪ ﻧﻈﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻨﺪ،
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: تمامی زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند.
ﭼﺮا ﺑﺎﯾﺪ از ﺗﺸﻮﯾﻖ اﺳﺘﻔﺎده ﮐﻨﯿﻢ ﻧﻪ از ﺗﻬﺪﯾﺪ؟  ُ ﴿ ﺧﺪاوﻧﺪ ﻣﺘﻌﺎل ﻓﺮﻣﻮده اﺳﺖ:" ادْعُ إِلَىٰ سَبِيلِ رَبِّكَ بِالْحِكْمَةِ وَالْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ ۖ وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ ۚ إِنَّ رَبَّكَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِيلِهِ ۖ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِينَ[ نحل/125]:
وقتی ما ازدواج می‌کنیم، اکثر ما توجه نمی‌کنیم که با یک خانواده دیگر وصلت کرده‌ایم. ممکن است این خانواده رسم و رسوم، رفتارها، و عادتهایی برخلاف ما داشته باشند.
زمانی که دوستت و همسرت و... از مشکلات زندگی با تو صحبت می‌کنند با آنها برخوردی حکیمانه و منطقی داشته باش و مسائل و مشکلات را بزرگ جلوه نده و در آن مبالغه نکن زیرا در غیر این صورت باعث افسردگی و اندوه شدید او می‌شوی.
کابینه دولت هند روز چهارشنبه با لایحه تبدیل رسم «سه طلاقه» به یک جرم جنایی موافقت کرد.
عنوان کتاب: چگونه نماز را برای فرزندانمان دوست داشتنی نماییم؟ فرزندان ما جگرگوشه‌ھای ما ھستند که بر روی زمین زندگی می‌‌‌‌‌‌کنند ، گرچه براساس فطرت دیده به جھان گشوده‌اند، اما طبق فرموده‌ی َ پیغمبر( صل الله علیه و سلم): این پدر و مادر اویند که او ُ و آن را یھودی و نصرانی و مجوسی می‌‌‌‌‌‌کنند ».
زاگرس نفس‌های آخرش را‌ می‌کشد و تنها دوازده ملیون هکتار از جنگل‌هایش باقی مانده است. از آتش‌سوزی‌ هراسانم و از سوختن جانداران بی‌گناهی که در غفلت و نادانی عده‌ای می‌سوزند، غصه‌دار می‌شوم.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص لایحه منع خشونت علیه زنان گفت: به طور مجدد از قوه قضاییه خواستیم تا در اعلام نظر نهایی‌شان تسریع کنند و امید است که این لایحه به مجلس برود.
مادر از دست پسرش خیلی عصبانی بود و پسر می‌خواست مادرش را بخنداند و ناراحتی و عصبانیتش را از یادش ببرد، تا بدینوسیلە با وی آشتی کند،.. برای همین بە شیوە بچەگانەای مادرش را صدا زد و گفت: مادر جان، مامانی! برای افطار چی داریم؟ مادرش با عصبانیت پاسخ داد: زهر مار!  پسر با خندە و آرامش خاصی گفت: تو زهر مار هم بپزی خوشمزە می‌شود؛ چرا که دست پخت مادرم حرف ندارد! مادرش با برافروختگی و عصبانیت فراوانی خطاب به او گفت: برو از جلو چشمانم دور شو...  پسر گفت: باشە می‌روم...
مدتی است با زنی آشنا شده و مرتب با او در ارتباط هستم، روزها با او قرار می‌گذارم و بیرون از خانه با وی دیدار می‌نمایم! اکنون و پس از گذشت 22 سال از ازدواجم به عشق و محبت کسی دیگر جز همسرم روی آورده‌ام!
امروزه محصولات غذایی بازار رقابت داغی دارد و از جمله مواد غذایی که مدتی است وارد بازار شده و مطلوب ذائقه مردم نیز قرار گرفته، شیرهای طعم‌دار است. اما سؤال این‌جا است که آیا مصرف این شیرها برای بدن مفید است یا مضر؟
تیم کبدی دختران ایران توانست به عنوان قهرمانی بازی های آسیایی 2018 دست پیدا کند. به گزارش صفحه زنان اصلاح‌وب به نقل از "ورزش سه"، تیم کبدی دختران ایران که همواره مقابل هند به عنوان قدرت برتر قاره کهن دچار مشکل می‌شد، 2 شهریور ماه جاری در فینال بازی های آسیایی 2018 مقابل همین تیم ایستاد. کبدی کاران دختر کشورمان در دور گروهی بعد از شکست کره جنوبی و بنگلادش نتوانستند از پس چین تایپه بربیایند؛ اما با صعود به نیمه نهایی مقابل تایلند ایستادند. آنها با قدرت توانستند این تیم را برای صعود به فینال شکست دهند.
گابریل گارسیا مارکز می‌گوید: دیروز زنی را مرده یافتم در حالی ‌که همانند ما نفس می‌کشید. اما زن چگونه می‌میرد؟ حالت احتضارش چگونه است؟
بیشتر ما تجربه اضافه‌وزن را داریم. گاهی هر چقدر تلاش می‌کنیم به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسیم و عقربه وزنه قصد تکان خوردن ندارد.
همه می‌گویند برای رسیدن به" آینده"‌ای مطلوب باید" گذشته"را رها کرد و در" حال"زیست.  اما اگر خیال در" گذشته" مانده و قصد" حال"آمدن را ندارد چه باید کرد؟ عزم خود را جزم کرده و چاره‌ای جز جستجوی خیال نمی‌یابی. 
محققان آمریکایی با استفاده از فناوری ویرایش ژن CRISPR گیرنده‌هایی موسوم به GABA delta-type را در مغز هدف قرار دادند که دریافت کننده ترکیبات طبیعی تشدید کننده حالات روحی هستند.
" و لله علی الناس حج البیت من استطاع الیه سبیلا و من کفر فان الله غنی عن العالمین" : و حج این خانه، واجب الهی بر کسانی که توانایی برای رفتن بدان جا را دارند(چه زن و چه مرد)
دلم گرفته مثل میلیون‌ها انسان دیگر بر روی کره خاکی زمزمه‌های خودم را می‌بینم که بر روی گونه‌ام موج سواری می‌کنند  هوا نیمه روشن است...  صبح شده... و من غرق او شده‌ام  بعد از 5 سال از دوریش.
 مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تاکید کرد: مسیر جدا برای ورود بانوان به ورزشگاه آزادی پیش بینی شده است تا اگر روزی مجوز ورود داده شد این جداسازی در کمتر از دو ماه اجرایی شود.
 کافی است یک فرد ناشاد و غمگین در خانواده داشته باشید، اثری را که یک آدم منفی و بی انرژی و همیشه مخالف روی یک جمع می‌گذارد، یک بمب چند هسته‌ای نمی‌تواند.
کدو حلوایی ؛ 100 گرم/ ﮔﻮﺷﺖ ﭼﺮخ ﮐﺮده؛ 50 ﮔﺮم/ ﭘﻨﯿﺮ رﻧﺪه ﺷﺪه؛ 20 ﮔﺮم / ﮐﺮه ؛ 5 گزم/ ﻣﻘﺪار ﺑﺴﯿﺎر ﮐﻤﯽ ﻧﻤﮏ / ﮐﻤﯽ ﭘﻮدر ﺟﻮز ﻫﻨﺪی ﭘﻮﺳﺖ ﺳﺨﺖ
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تاسیس میز ویژه رسیدگی به مشکلات زنان کارآفرین در معاونت برنامه‌ریزی این وزارتخانه خبر داد.
لیگ برتر فوتسال بانوان با دیدار تیم‎های سپیدرود تهران و پالایش نفت آبادان، جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ به طور رسمی آغاز شد. در این دیدار نماینده تهران در اولین بازی خود برابر پالایش نفت آبادان با نتیجه‌ پنج بر یک به پیروزی رسید.
گویی همه وجودم، لحظه لحظه رفتن را ورق می‌زند. چه حس عجیبی است،بی صبرانه این سختی راه را درمی نوردی تا به میعادگاه جان برسی، گویی کعبه اکنون در من متولد می‌شود. عبادتگاه من در جلوی چشمانم قرار دارد
یکی از مسائلی که اگر در زندگی روزمره مورد توجه قرار گیرد، باعث پیشرفت انسان می‌شود، مسئله‌ی محاسبه‌ی نفس است. بازگشت به دورن خود و سؤال کردن از عملکردمان سبب می‌شود که به اشکالات وعیوب خود پی ببریم،
 آیا اعتبار و اهمیت رمضان به اسمش بود؟ یا ارزش و منزلتش به آب و هوای خاص این ماه؟ حال آنکه رمضان از ماه‌های قمری بوده و پیوسته در چرخش و در طول عمر انسان به همه نوع آب و هوا تعلق می‌گیرد
دینگ.... کم نیست خاطراتی که طرح یک لبخند را تقدیم لب‌ها می‌کند، اما دریغا که دیگر تکرار نخواهد ‌شد. چرا که نه زمان بر می‌گردد، نه مکان، و نه دیگر ما آن آدمی هستیم که بودیم.
مواد لازم: برنج: ۳۵۰ گرم ماهی: ۷۰۰ گرم پیاز طلایی: ۲ عدد فلفل دلمه‌ای قرمز: ۱ قاشق مرباخوری گرد لیمو: ۱ قاشق مرباخوری زردچوبه: به میزان لازم فلفل سیاه و قرمز: به میزان لازم نمک: به میزان لازم طرز تهیه:
همزمانی محتوا