خبرهای اصلاح‌وب

تاکید بر تسریع در تزریق دُز سوم در ۳ هفته آینده

*افزایش ۴۰ درصدی مبتلایان اُمیکرون در تهران

موارد ابتلا به کرونا یک بار دیگر سیر صعودی یافته است. طی ۲۴ساعت گذشته ۴۰۶۰ مبتلای جدید به کووید-۱۹ شناسایی شدند که نسبت به روز سه‌شنبه ۴۰۷ نفر افزایش داشته است. روز سه‌شنبه سه هزار و ۶۵۳ بیمار جدید مبتلا به کووید-‌۱۹ در کشور شناسایی شده بودند.

٧ روز از مفقودی سه كولبر «باوان» در ارتفاعات مرزی ایران و تركیه گذشت

*چهارمین عملیات امدادی هم بی‌نتیجه بود

با گذشت ٧ روز از مفقودی سه كولبر در نوار مرزی ایران و تركیه، چهارمین عملیات جست‌وجوی امدادگران هلال احمر برای پیدا كردن بهلول، بارزان و اسعد؛ كولبران ساكن روستای «باوان» بی‌نتیجه بود.

وزیر كشور: حضور دانش‌آموزان در مدارس اجباری شد

*افزایش ١٣ درصدی ابتلای امیكرون در كشور طی ٦ روز

نتیجه نشست مشترك چهار وزیر برای تصمیم‌گیری درباره نحوه برگزاری كلاس‌های درس مدرسه و دانشگاه، یك خبر نگران‌كننده بود: با توافق وزرای كشور، بهداشت، علوم و آموزش‌و‌پرورش، حضور دانش‌آموزان در مدارس الزامی شد و صرفاً در موارد استثنا، آموزش مجازی، مجاز و امكان‌پذیر است. 

فقط ۱۷ درصد مردم دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند

 «جعفر جندقی» رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، در نشستی خبری که به‌صورت مجازی برگزار شد، گفت: در اجرای فرایند هوشمند رفع محدودیت‌ها، همه مشاغل به شرط واکسیناسیون و رعایت پروتکل مجاز به فعالیت هستند.

دانشگاه‌ها برای نیمسال دوم حضوری شد

معاون آموزشی وزارت علوم با ابلاغ بخشنامه‌ای دانشگاه‌ها را ملزم به ازسرگیری آموزش حضوری همه‌ی مقاطع تحصیلی از نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ کرد.

طی ١٠ روز گذشته، ٩ كولبر در نوار مرزی شمال غرب و غرب كشور، كشته، مجروح و مفقود شدند

١٠ روز اخیر، روزهایی تلخ و پرحادثه برای كولبران نواحی شمال غرب و غرب كشور بود. طبق بررسی‌های «اعتماد» طی ١٠ روز اخیر، ٩ كولبر كه از معابر غیررسمی در استان‌های آذربایجان غربی، كردستان و كرمانشاه تردد كرده‌اند، به دلیل انفجار مین، شلیك مرزبانی و وقوع كولاك و بهمن در نوار مرزی، دچار حادثه شده‌اند. 

کلاب‌هاوس در وب قابل دسترس شد

ايسنا : شبکه اجتماعی صوتی کلاب‌هاوس که تاکنون برای دستگاه‌های iOS و اندروید تنها از طریق اپلیکیشن رسمی این پلت‌فرم قابل دسترس بود، سرانجام به وب توسعه یافت.

تعداد مبتلایان امیكرون در كشور به ٤٨٢ نفر افزایش یافت

بنا بر اعلام محمد هاشمی؛ سرپرست مركز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت تعداد مبتلایان امیكرون در كشور به ٤٨٢ نفر افزایش یافت.

همزمانی محتوا