قلعه نویی: عمرو عاص‌های فوتبال ناراحتند!

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1394/12/15

لات نازی آبادم نظرمیده

2
بدون‌نام (مهمان)
1394/12/17

طوری خبر را منعکس کردید که انگار اولین باره بر ایران به صحابه توهین میشه! شنیدن این گونه مسایل برای ما اهل سنت ایران بسیار عادی شده.اگر قرار باشد به آن اعتراض کرد بایستی یک سایت جداگانه برای انعکاس خبرهای آن اختصاص داد.به نظرم این خبرها عوامانه تر از این است که منعکس شوند.در کوچه، بازار ،مدارس، دانشگاهها و حتی بالاتر هم گفتنش عادی شده.

3
عبدالباسط از تربت جام (مهمان)
1395/01/18

حق با شماست این ادبیات یک لات است
ودریا هم به پوز سگ نجس نمیشه

4
خیرخواه (مهمان)
1394/12/17

چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم...
چرا باید از این حرفها و توهین ها تعجب کرد؟ وقتی قرنهای متمادی صحابه این گونه برای مردم ایران معرفی شده اند و بسیاری از خطبا بر بالای منبرها از هیچ نوع اهانتی به بهترین یاران رسول خدا دریغ نکرده اند طبیعی است که چنین فرهنگی ایجاد می شود... در بسیاری از مناطق به زن بدکار می گویند: (زبانم لال) عایشه به مرد بد می گویند: (روم به دیوار) عمر... حالا گاهی این فرهنگ "والا" در رسانه ها هم درز می کند و اصلا هم جای شگفتی ندارد.
برای هم وطنان عزیزم دو پیشنهاد دارم: اول این که واقعا تحقیق کنید ببنید آیا واقعا صحابه این گونه بوده اند که برای شما تعریف کرده اند؟
به خاطر خدا تحقیق کنید و اگر خاطر خدا را ندارید، خاطر هم وطنان خود را داشته باشید که به آنان به این افراد احترام می گذارند... خاطرشان را رنجیده نکنید بدتر از عمرو بن عاص هم می توان مثال زد ما باید با هم زندگی کنیم اگر شرع و تاریخ را کنار بگذاریم عقل و منطق را که نمی توانیم کنار بگذاریم بیاییم از در منطق به اعتقادات هم توهین نکنیم...
این را هم بگویم که اگر یک فضای آزادتر در کشور وجود داشت شاید یک سردبیر روزنامه ورزشی بیشتر از این از اعتقادات من سنی با خبر بود و دست کم علنا این گونه هتاکی نمی کرد اما واقعا ممکن است که بیش از این هم علمش قد نکشد. چون در رسانه های داخلی چنین القا می شود که اصلا در ایران سنی وجود ندارد ...

جدیدترین گالری‌ها