فهرست گالری‌های عکس

اقامه‌ی نماز استسقاء(نماز باران) در جوانرود

(موضوع: رویدادها) (1400/01/19)
با حضور مردم دین‌دار شهرستان جوانرود نماز باران در محلی بنام هلانیه در این شهر روز سه‌شنبه ١٧فروردین اقامه شد.  چندی پیش به دلیل کمبود باران و بارشهای آسمانی و منابع آبی به پیروی از سنت و توصیه دین اسلام، ماموستایان از عموم مردم دعوت کردند که پس از ٤ روز روزه گرفتن در مکان هلانیه جوانرود گرد هم آیند و با اقامه‌ی نماز باران از درگاه خداوند طلب باران کنند.

اقلیم عشق مام حسین کوهکن ملقب به فرهاد ثانی

(موضوع: جاذبه‌های گردشگری) (1400/01/11)
حسین کوهکن خالو حسین کوهکن (به کردی: خاڵۆ حوسێن کۆکەن) (زادهٔ ۶ مهر ۱۳۰۹ در دروله سفلی، جوانرود، کرمانشاه — درگذشت ۵ مرداد ۱۳۹۵ در بانه‌وره، پاوه، کرمانشاه) با نام اصلی حسین عثمانی (به کردی: حوسێن عوسمانی)، مردی کردتبار ایرانی است که به مدت بیش از ۲۰ سال با وجود معلولیت (نداشتن یک پا) و تنها یک کلنگ، شروع به حفر صخره‌ای در منطقه میگوره می‌نماید و غار سنگی حسین کوهکن را از آن به وجود می‌آورد.

افتتاح سه مسجد در جوانرود و ثلاث‌باباجانی

(موضوع: رویدادها و فعالیت‌های جماعت) (1399/11/28)
با حضور جمعی از مسؤولان و اعضای جماعت دعوت و اصلاح مسجد روستای بانی میران جوانرود و مساجد حضرت محمّد رسول الله(ص) ثلاث باباجانی و مسجد جامع تازه آباد امین(گوگرد) روز جمعه ٢٤بهمن ماه افتتاح شدند.

طبیعت زیبا و میو‌ه‌های اورامانات- خانقاه پاوه

(موضوع: جاذبه‌های گردشگری) (1399/09/06)
طبیعت زیبا و میو‌ه‌های پاییزی مطقه‌ی اورامانات- خانقاه پاوه

تجمع اعتراضی در مقابل سفارت فرانسه در تهران

(موضوع: رویدادها و فعالیت‌های جماعت) (1399/08/08)
دکتر جهاندار امینی دانش آموخته‌ی حقوق و علوم دینی و امام و خطیب مسجد اهل سنّت حضرت اسماعیل تهران، در این تجمّع اعتراضی در مقابل سفارت فرانسه سخنرانی کرد.

گزارش تصویری برگزاری کنگره پنجم جماعت

(موضوع: رویدادها و فعالیت‌های جماعت) (1398/08/21)
پنجمین کنگره‌ی جماعت دعوت و اصلاح، روز چهارشنبە و پنجشنبه، ۱۵ و ۱۶ آبانماه با حضور ۱۱۲عضو کنگره در دفتر مرکزی جماعت در تهران برگزار شد.

گزارش تصویری همایش معنویت اسلامی مسؤولیت اجتماعی زاهدان

(موضوع: رویدادها و فعالیت‌های جماعت) (1397/12/14)
 همایش معنویت اسلامی مسؤولیت اجتماعی با حضور جمعی از نخبگان اهل سنّت و به همّت جماعت دعوت و اصلاح استان سیستان و بلوچستان و مؤسّسه‌ی خیریه‌ی صابرین در زاهدان برگزار شد. 

دوّمین نشست هم‌اندیشی با موضوع چالش‌های پیش روی جماعت برگزار شد

(موضوع: رویدادها و فعالیت‌های جماعت) (1397/11/13)
دوّمین نشست هم‌اندیشی با موضوع چالش‌های پیش روی جماعت با حضور جمعی از اعضا و هواداران روز پنج‌شنبه ١١ بهمن‌ماه در دفتر مرکزی برگزار شد.

برگزاری سومین همایش محمد(ص) سفیر آشتی در تهران

(موضوع: رویدادها و فعالیت‌های جماعت) (1397/09/02)

هشتمین گردهمایی دانشجویان اهل‌سنّت‌ دانشگاه‌های تهران «فصل نو»

(موضوع: رویدادها و فعالیت‌های جماعت) (1397/08/08)
هشتمین گردهمایی سالانه‌‌ی دانشجویان اهل‌سنّت تهران (فصل نو) با حضور جمعی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و شخصیت‌های برجسته‌ی فرهنگی و اجتماعی اهل‌سنّت، روز پنج‌شنبه سوم آبان‌ماه در مسجد اهل‌سنّت صادقیه‌‌ی تهران برگزار شد.