ابراز احساسات یک دختر بچه‌ی 10 ساله نسبت به غزه

حسنی خدری

سلام بر مردم مقاوم غزه که الآن زیر بمباران هستند و به کمک خدا و دعاهای ما نیاز دارند. ولی ما نمی‌توانیم به آنها کمک نظامی کنیم چون دور غزه را محاصره کرده‌اند و کودکان از ترس بمب و اسلحه‌ی آمریکا و اسرائیل می‌لرزند و هر لحظه نزدیک به چند نفر کشته و زخمی می‌گردند از کودکان گرفته تا پیر آنها هیچ کاری به جز دعا کردن از دستشان بر نمی‌آید آنها وقتی یکی از افراد خانواده و یا اقوامشان می‌میرد می‌گویند: «حسبنا الله و نعم الوکیل» همیشه در نمازهایمان و در هر کاری باید برای آنها دعا کنیم آمریکا هر روز دارد بمب جدیدی برای اسرائیل می‌فرستد حتی بمب فسفری که یکی از خطرناکترین بمبهاست و آن را ممنوع کرده‌اند و وقتی آن بمب نزدیک آدم بشود تمام بدن آدم را می‌سوزاند اما غزه اسلحه و مهمات کم دارد که از خود دفاع کند ولی دشمن هنوز هم نتوانسته است داخل شهر را بیاید سربازان غزه خیلی مقاوم هستند و فقط از سنگ برای دفاع خود استفاده می‌کنند مسلمانان همیشه پیروز بوده‌اند و پیروز خواهند بود و الآن هم فیلم کشتار غزه را به بوش نشان می‌دهند. بوش از کشتارشان لذت می‌برد.
او به سرباز‌های اسرائیل دستور می‌دهد که رهبران غزه را بکشند تا آنها کسی را برای اداره شهر نداشته باشند. رهبران غزه همیشه به یاد خدا هستند و خدا به یاد آنها. آنها روز جمعه به مسجد می‌روند و دسته‌جمعی نماز جمعه را می‌خوانند و هواپیما‌ها روی سرشان با سرعت رد می‌شوند. ولی آنها به نمازخودشان ادامه می‌دهند و از هیچ چیزی به جز خدا نمی‌ترسند. هر روز هواپیماهای صهیونیستی تعداد زیادی بمب پایین می‌اندازد و به جمعیت غزه آسیب وارد می‌کند ما کودکان پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش می‌کشیم چون آنها خانه‌ها و افراد خانواده را به آتش کشانده‌اند کودکان مظلوم غزه پدر و مادرشان را از دست داده‌اند و با خواهر یا برادر به تنهایی زیر بمباران زندگی می‌کنند و نمی‌دانند به کدام قسمت و به کدام طرف بروند و هر لحظه منتظر شهادت هستند. آنها با زخمی‌ها نمی‌دانند چه کار کنند بیایید همه مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا کنیم و بگوییم غزه پیروز است و هیچ گاه شکست نمی‌خورند.
بچه‌هایی که از مدرسه مرخص می‌شوند مادر و پدرشان را نمی‌بینند و در راه می‌میرند. نزدیک به 50 مسجد را بمباران کرده است. غزه شهر بزرگ و خوشی بود که الآن دشمن بعضی از قسمت‌ها را با خاک یکسان کرده است مردم به مدرسه‌ها پناه برده بودند اما صبح آن مدرسه را بمباران کرد و نزدیک 45 نفر مرده‌اند. خدا تا کی صبر می‌کنی دعاهای ما را قبول کن :
خدایا غزه را از دست صهیونیست‌ها نجات بده.
خدایا خوشحالی اسرائیل را به گریه و اندوه بیاندازی تا برای همه دست عبرت باشد.
خدایا مردم غزه را پیروز کن.
خدایا کودکان شهید را داخل بهشت بیانداز اگر در این دنیا خوشحالی ندیدند در آن دنیا خوشحالیشان را برایشان جبران کن.
خدایا هواپیماهایی که بمباران می‌کنند پایین بیانداز.
خدایا اسرائیل که خانه‌ها را به آتش کشاند دل‌هایشان را از ترس به آتش بکشان.
خدایا آنطور که صدام را کشتی بوش و وزیران را از بین ببر تا کافر از بین برود
خدایا به مردان و زنانی که بچه‌هایشان را از دست داده‌اند صبر و تحمل بده همچنین به بچه‌ها
خدایا ما را محفوظ نگهدار تا بتوانیم دین اسلام را حفظ نگهداریم
آمین

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام
1388/01/14

بارخدایادعاهای حسنای معصوم مان رابذیراباش اجرکم عندالله