بازگشایی نمایشگاه کتاب تهران بعد از ٢ سال وقفه

بازگشایی نمایشگاه کتاب تهران بعد از ٢ سال وقفه

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا برای دو سال به تعویق افتاد و بالاخره روز، چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه آغاز به کار کرد.

 

درهای نمایشگاه کتاب تهران بعد از دو سال وقفه به خاطر شیوع ویروس کرونا به روی مردم باز شد.

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا برای دو سال به تعویق افتاد و بالاخره امروز، چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه آغاز به کار کرد. درهای این رویداد فرهنگی در مصلای تهران بعد از دو سال به روی ناشران و مخاطبان باز شده و تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه  از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب میزبان علاقه‌مندان کتاب خواهد بود. مساله نگران‌کننده در شروع کار نمایشگاه این است که با وجود این‌که شیوع ویروس کرونا - هرچند با روند کاهشی -  همچنان در جریان است اما بیشتر حاضران از ماسک استفاده نمی‌کنند.

البته امسال به دلیل شرایط ویروس کرونا و همچنین آن‌چه "تحقق عدالت فرهنگی و دسترسی به کتاب  برای همه در سراسر کشور" عنوان شده، نمایشگاه مجازی کتاب تهران در سامانه ketab.ir برگزار خواهد شد. مزیتی که برای نمایشگاه مجازی کتاب عنوان شده این است که ارائه خدمات ۲۴ ساعته بوده و علاقه‌مندان در هر ساعتی از شبانه‌روز که اراده کنند می‌توانند کتاب‌های خود را با ۱۰ درصد تخفیف خریداری کنند و به صورت رایگان کتاب خود را در هر منطقه شهری و روستایی تحویل بگیرند.

بدون امتیاز