پیام تسلیت دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت همسر گرامی حاج ماموستا رضا عبدی

پیام تسلیت دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت همسر گرامی حاج ماموستا رضا عبدی

استاد عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح درگذشت حاجیه خانم «فاطمه عمرزاده» همسر گرامی حاج ماموستا رضا عبدی از پیشگامان جماعت در ارومیه را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ ۗ وَإِنَّمَا تُوَفَّوْنَ أُجُورَكُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ ۖ فَمَن زُحْزِحَ عَنِ النَّارِ وَأُدْخِلَ الْجَنَّةَ فَقَدْ فَازَ ۗ وَمَا الْحَيَاةُ الدُّنْيَا إِلَّا مَتَاعُ الْغُرُورِ (آل‌عمران:١٨٥)

إنا لله و إنا إلیه راجعون

خبر درگذشت حاجیه خانم «فاطمه عمرزاده» همسر گرانقدر برادر ارجمندم جناب حاج ماموستا ملا رضا عبدی اسباب تألم و اندوه فراوان گشت. همگان دیر یا زود شربت مرگ را می‌چشیم و به نزد پروردگار رحمان ورحيم رهسپار خواهیم شد. خوشا احوال آنان که با ره‌توشه‌ی پارسایی و کارنامه‌ای آکنده از ایمان و عمل صالح در محضر پروردگار خالق معبود حاضر می‌شوند.

اینجانب با ایمان و رضايت به قَدَر و مشیّت الهی، فقدان این بانوی شایسته را به خانواده‌ى محترم عبدی وساير بستگان، بالأخص جناب حاج ماموستا رضا تسلیت عرض نموده و از درگاه الله (جل و علا) خواهانم که روح آن مادر ارجمند را با انبیاء و صالحان محشور نموده و از درجات بلند اخروی برخوردار سازد و به بازماندگان وی اجر جزیل و صبر جمیل عنایت فرماید.

 

 عبدالرحمن پیرانی

دبیر کل جماعت دعوت و اصلاح

۴ اردیبهشت سال۱۴۰۱ ه.ش