در نشست مجازی با جمعی از اعضای جماعت: دغدغه‌های نسل جوان را باید شناخت

در نشست مجازی با جمعی از اعضای جماعت: دغدغه‌های نسل جوان را باید شناخت

جمال اسماعیلی «مسؤول هیٲت اجرایی مرکزی جماعت»، در دیدار  مجازی با اعضا در استان آذربایجان غربی بر لزوم شناخت نسل جوان و دغدغه‌های آنان تاکید کرد.

 

بنا به گزارش اصلاحوب، در شامگاه ۹ شهریور سال ۹۹، جمال اسماعیلی مسؤول هیأت اجرایی مرکزی جماعت دعوت و اصلاح به همراه هیٲتی از اعضای روابط عمومی مرکزی این تشکل مدنی در نشستی در فضای مجازی با جمعی از اعضای جماعت در استان آذربایجان غربی، به تشریح اهداف جماعت در دور پنجم پرداخت.


وی از اهداف اصلی دور پنجم به، توسعه خدمات فرهنگی و اجتماعی، ترسیم و تبیین الگوی زندگی معنادار طبق آموزه‌های اسلام و تبیین گفتمان جماعت مطابق نیاز اجتماع، اشاره کرد.


وی در این نشست بر لزوم شناخت نسل جدید و تفاوتهای این نسل با نسلهای قبل و همچنین شناخت دغدغه‌ها و توانمندیهای آنان تأکید کرد و در این باره گفت: «نسل امروز تابع و تسلیم نیست و حرفی برای گفتن دارد و سخن تازه و نو می‌طلبد و حرکت مؤثّر جماعت نیز، نیازمند شناخت این نسل است.»


وی در بخشی از سخنانش به توصیف دنیای امروزی پرداخت و دانش‌محوری در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را از مشخصه‌های آن برشمرد و در ادامه، گستردگی ارتباطات و اطلاعات و تنوع فرهنگها را از خصوصیات زندگی در دنیای امروزی عنوان کرد.


لازم به ذکر است که در آخر این نشست به پرسش‌های اعضای حاضر، توسط این مقام مسؤول جماعت پاسخ داده شد.

.:: جدیدترین ::.