پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه کرمانشاه به مناسبت جان‌باختن سه تن از کنشگران محیط زیست پاوه

پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح  شعبه کرمانشاه به مناسبت جان‌باختن سه تن از کنشگران محیط زیست پاوه


روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح  شعبه کرمانشاه به مناسبت جان‌باختن سه تن از کنشگران محیط زیست انجمن ژیوای پاوه در اثنای کمک به خاموش کردن آتش‌‌سوزی جنگل‌های زاگرس، پیامی صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:


إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُون


اینک باری دیگر جان‌نثاری فرزندان رشید زاگرس.
از دست رفتن جان عزیز مرحومان مختارخندانی، یاسین کریمی و بلال امینی در عملیات اطفاء حریق مناطق حفاظت‌شده‌ی بوزین و مرخیل، در راه حفاظت و صیانت از محیط زیست و طبیعت زاگرس، باعث تأسّف و تأثّر عمیق هموطنان و دوستداران طبیعت به ویژه اعضای جماعت دعوت واصلاح گردید.
این حادثه‌ی دردناک، هرچند بسیار تلخ و اندوهناک است، لیکن گواه صادق بر حقانیت رشادت، برومندی و سبز‌اندیشی مردمان این مرز و بوم است.
جماعت دعوت و اصلاح استان کرمانشاه، ضمن تسلیت به خانواده داغدیده‌گان، مجموعه انجمن ژیوای شهرستان پاوه و مردم شریف اورامانات، از درگاه خداوند منّان برای این قهرمانان نستوه رحمت بی‌کران و برای خانواده این عزیزان صبر و بردباری و برای مصدومان این حادثه سلامتی و شفای عاجل آرزو می‌کند.

ازسازمان حفاظت ازمحیط زیست و سایر ادارات ونهادهای مربوطه استدعا دارد جهت جلوگیری از تکرار چنین حوادث جانکاه و غم انگیزی، با استقرار سیستم هشدار و اطفاء حریق در جنگل‌ها و مناطق حفاظت‌شده و به‌کارگیری نیروهای متخصص اطفای حریق، تأمین تجهیزات خودرویی و بالگرد جهت اعزام نیرو، دستگاه‌های دمنده و لباس مخصوص برای مهار آتش، از فعّالان و داوطلبان، حمایت و پشتیبانی لازم را به عمل آورند تا از تکرار فجایع این‌چنینی جلوگیری شود و از فعّالان مدنی و دوست‌داران محیط زیست تمنّا دارد که جهت کاستن خطرات وصدمات احتمالی بعدی بانهادهای ذیربط هماهنگ شده، منظم و هدفمند عمل نمایند.
هم‌چنین ازعموم مردم بزرگوارمنطقه درخواست می‌نماییم درحفظ و حراست از مراتع و جنگل‌ها بیش‌تر بکوشند تا بیش از این شاهد داغدار شدن هموطنان‌مان نباشیم.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح  شعبه استان کرمانشاه
۹۹/۴/۹

پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح  شعبه کرمانشاه به مناسبت جان‌باختن سه تن از کنشگران محیط زیست پاوه
پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح  شعبه کرمانشاه به مناسبت جان‌باختن سه تن از کنشگران محیط زیست پاوه

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
صهیب پاوه یی (مهمان)
1399/04/10

چرا شخص استاد پیرانی تسلیت نگفتن؟ آیا خون رمضان شلح رنگینتر بود؟