ديدار مسؤول دفتر جماعت در سقز و هيأت همراه با مسؤولان بيمارستان امام خمینی

ديدار مسؤول دفتر جماعت در سقز و هيأت همراه با مسؤولان بيمارستان امام خمینی

دهم فروردین‌ماه جاری مسؤول دفتر جماعت در سقز و هيأت همراه با مسؤولان بيمارستان امام این شهر دیدار كردند.

در راستاى پاسداشت و امتنان از زحمات دست‌اندركاران سلامت، دیروز ۱۰فروردين مسؤول دفتر جماعت سقز به همراه سه نفر از مسؤولان، ضمن حضور در بيمارستان امام و رعايت نكات ضرورى بهداشتى و مناسب براى این ايام، از زحمات كادر پزشكى و سلامت تشكر و قدردانى نمودند.

در اين ديدار، ماموستا امجد نقشبندى، مسئول دفتر جماعت در سقز، شكرگذارى و قدردانى را يكى از آموزه‌هاى مهم اسلام معرفى كرد و با اشاره به آيات و احاديثى چند، مراتب تقدير و تشكر را از زحمات و تلاش‌هاى كم نظير كادر سلامت كشور، بالأخص كادر درمانى بيمارستان امامِ سقز (اعم از پزشكان، پرستاران، بهياران، نظافتچيان و ...) در راه مبارزه بيمارى موسوم به كرونا ابراز نمود. 

ماموستا نقشبندى با اظهار تأسف نسبت به ضايعه فوت جمع كثيرى از مبتلايان به اين بيمارى در كشور، از خداوند متعال براى فوت شدگان مغفرت الهى و براى ساير بيماران شفاى عاجل را خواستار شد. 

خانم دكتر سالكى، رئيس بيمارستان امام سقز، ضمن خيرمقدم به میهمانان، از حمايت‌هاى مردمى بالأخص پيام‌هاى مهربانانه‌ى مردم تشكر كرد و چنين حركت‌هايى را مايه دلگرمى و اميدوارى دانست. مسئول بيمارستان امام سقز، از تمامى همشهريان درخواست نمود كه با رعايت مسائل بهداشتى و توصيه‌هاى تيم درمانى، ياريگر كادر درمانى بيمارستان‌ها باشند. 

در اين ديدار، به مناسبت تلاش‌ها و زحمات بى‌نظير اين ايام، تقديرنامه‌اى تقديم رياست بيمارستان گرديد. همچنين مبلغ پنجاه ميليون ريال به عنوان هديه جهت تهيه وسائل پزشكى به حساب بيمارستان امام سقز واريز گرديد.  

گفتنى است كه اعضاى جماعت در بيشتر شهرستان‌ها، جهت همكارى و هميارى با بيمارستان‌ها و مراكز درمانى، آمادگى خود را اعلام نموده‌اند. لازم به يادآوريست در هفته گذشته، مسئولين جماعت در سقز، از بيمارستان تأمين اجتماعى اين شهر ديدار نموده و مبلغ پنجاه ميليون ريال نيز به اين بيمارستان اهدا نمودند.

بدون امتیاز