درگذشت یکی از یاران جماعت در شهر سوران بلوچستان

درگذشت یکی از یاران جماعت در شهر سوران بلوچستان

 «عبدالستار مسکان زهی» از سختکوشان جماعت دعوت و اصلاح شهر سوران به لقاء پروردگارش شتافت.

 

بنا به گزارش اصلاحوب «عبدالستار مسکانزهی» سال۱۳۵۷ در روستای کهن ملک دیده به جهان گشود. دوره‌ی ابتدایی را در روستای زادگاهش به اتمام رساند و دوره‌ی راهنمایی ودبیرستان را در شهر سوران و سراوان در رشته‌ی ریاضی پشت سر گذاشت و در سال ۷۷ در رشته‌ی ریاضی دانشگاه ولایت ایرانشهر پذیرفته شد و پس از فراغت از تحصیل به مدت ۱۸سال دبیر ریاضی دبیرستانهای شهرستان سیب و سوران بود.
«عبدالستار مسکانزهی» از اعضای جوان جماعت دعوت و اصلاح در شهر سوران شعبەی سیستان و بلوچستان امروز دوشنبه بر اثر بیماری کرونا  در بخش آی‌سی‌‌يو كرونای خاتم، دار فانی را وداع گفت.

اصلاحوب این ضایعه را به عموم برادران و خواهران عضو جماعت شعبەی سیستان و بلوچستان به‌ویژه خانواده‌ی محترم وی، تسلیت گفتە و از درگاه خداوند متعال غفران الهی و علوّ درجات را برای آن فقید سعید خواستار است. 

اللَّهُمَّ اغْفِرْ لَهُ وَارْحَمْهُ وَعَافِهِ وَاعْفُ عَنْهُ وَأَكْرِمْ نُزُلَهُ وَوَسِّعْ مُدْخَلَهُ وَاغْسِلْهُ بِالْمَاءِ وَالثَّلْجِ وَالْبَرَدِ وَنَقِّهِ مِنَ الْخَطَايَا كَمَا نَقَّيْتَ الثَّوْبَ الأَبْيَضَ. آمین یا ربّ العالمین!

امتیاز شما: هیچ میانگین امتیاز: 5 (از 1 رای)

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1399/09/17

برادری سخت کوش و فعال، صبور و مهربان، کم سخن و متواضع، خدایش رحمت کناد و در بهشت برین مأوا دهد. و ما را دوباره در جنات الفردوس به دیدار مجدد هم نائل آورد. برحمتک یا ارحم الراحمین.