در نشست آنلاین اعضای شورای مرکزی با اعضای جماعت در استان فارس مطرح شد: تبیین جایگاه شورای مرکزی و وظایف آن و التزام سازمانی اعضا

در نشست آنلاین اعضای شورای مرکزی با اعضای جماعت در استان فارس مطرح شد: تبیین جایگاه شورای مرکزی و وظایف آن و التزام سازمانی اعضا

جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی فارس در راستای روشنگری و تبیین وظایف شورای مرکزی، اطّلاع‌رسانی و معارفه با چند تن از اعضای شورای مرکزی این تشکّل مدنی به صورت آنلاین تشکیل جلسه داد. 

در این نشست مجازی که در شامگاه دوشنبه ۱۴ مهرماه جاری برگزار شد، ماموستا حسین تیباش عضو شورای مرکزی درباب اهمّیّت التزام به فرهنگ کار جمعی و سازمانی گفت: «تحقّق اهداف سازمانی در گرو همکاری تمام عواملی است که تعامل نظام‌مند آنها با یکدیگر، به وجود سازمان معنا می‌بخشد. در این میان نیروی انسانی نقشی برجسته‌تر از سایر عوامل دارد.»

وی ضمن اشاره به مؤلّفه‌های تعهّد سازمانی و رابطه‌ی مستقیم تعهّد سازمانی و مشارکت افراد و عجین شدن آنان با کار و مسئولیت، از مدیران خواست تلاش برای توسعه‌، اعضا را جدّی بگیرند و بستر مناسب برای مشارکت افراد را فراهم کنند. 

 در بخشی از دیدار، شیخ سعدالدین صدیقی به نقش و جایگاه شورای مرکزی به عنوان عالی‌ترین رکن تصمیم‌گیری پس از کنگره پرداخت و با اشاره به نقش شورا در چارچوب اندیشه‌ی اسلامی، بر گذر از مرحله‌ی شناخت تا رسیدن به مرحله‌ی سلوک و رفتار تأکید کرد. 

ماموستا حسین تیباش، شیخ سعدالدین صدیقی و خانم ایران محمّدی از اعضای شورای مرکزی و همچنین محمّدعلی آریانژاد، مسئول هیات نظارت مرکزی، ضمن ابراز خشنودی از حضور در بین اعضای جماعت فارس، بر اهمّیّت بازنگری برنامه‌ها در جهت تغییر و اصلاح تأکید کردند. 

این نشست مجازی با هماهنگی روابط عمومی استان، رأس ساعت ۹ با پخش آیاتی از کلام الله مجید و خوشامدگویی یعقوب خرسند، مسئول هیأت اجرایی شعبه‌ی فارس، آغاز شد. 

در پایان این گفت‌وگوی آنلاین پس از پاسخگویی به سؤال‌ها و شبهات اعضا و قدردانی جماعت دعوت و اصلاح فارس از مدعوین، در ساعت ٢٣:١٥ پایان یافت‌.

.:: جدیدترین ::.

كجاى كار مى‌لنگد؟ اجتماعی (1399/12/08)