درگذشت چند عضو جماعت در اثر سانحه‌ی رانندگی در استان کرمانشاه

درگذشت چند عضو جماعت در اثر سانحه‌ی رانندگی در استان کرمانشاه

«معتصم فارسی» عضو جماعت و سه تن از اعضای خانواده‌اش عصر امروز دوشنبه در اثر سانحه‌ی تصادف در محور روانسر – پاوه دار فانی را وداع گفتند.

بنا به گزارش اصلاحوب، «معتصم فارسی» عضو مؤثّر جماعت دعوت و اصلاح نوسود همراه همسرش خانم پروین امینی، برادرش سیف‌الدین فارسی و خانم نایافت فارسی خواهر وی، عصر امروز دوشنبه ٨ مهرماه، در اثر سانحه‌ی مرگبار تصادف در محور روانسر – پاوه، جان باختند.

پایگاه اطّلاع‌رسانی اصلاح از خداوند متعال برای آن آموزگار میهن‌دوست و سایر قربانیان این حادثه‌ی مرگبار، علوّ درجات و فردوس برین و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارد.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
تابع احسن (مهمان)
1398/07/08

پیام تسلیت رئیس اداره آموزش و پرورش بمناسبت درگذشت مرحوم معتصم فارسی
انالله و انا الیه راجعون
“و هر از گاه در گذر زمان ،در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی ، آغازی بی پایان را می سراید.”
کوچ جانکاه معلم اخلاق ، همکار عزیز و دلسوز آقای معتصم فارسی برای جامعه بزرگ فرهنگیان غمی سنگین و دردی بس عمیق از عمق جانست . با دلی آکنده از اندوه در هشتمین روز از آغاز بهار تعلیم و تربیت این ضایعه دردناک را به جامعه فرهنگیان ، دانش آموزان عزیز ، خانواده محترم آن مرحوم و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده ، برای آن عزیز سفر کرده از درگاه لایزال احدیت مغفرت و شادی روح مسئلت می داریم.
نجیب ویسی
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود

2
ژیلا مرادپور (مهمان)
1398/07/09

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله وانا الیه راجعون

مرگ سرنوشت حتمی همه ما انسانهاست خوشا به حال آنکه با نام خوش این دار پر از فتنه را وداع گوید. خوش به حال آنکه بودنش در دنیا مایه خیر و نه مایه شر باشد و در رفتنش از دنیا جای خالیش ماندگار بماند.
باز هم حادثه دلخراش تصادف و مرگ چند عزیز از یک خانواده، دل اورامانات را به درد آورد و همگی ما را داغدار کرد.
غم از دست دادن چند نفر از اعضای یک خانواده را فقط کسانی که این مصیبت را دیده اند درک خواهند کرد کسانی چون خانواده شهدای حلبچه و انفال و خانواده هایی که مشابه خانواده فارسی و امینی و بهرامی و پورکند و....در یک تصادف ودر آن واحد چند نفر از عزیزانشان را از دست داده اند و درد آن زمانی سنگین تر می شود که در بین بازماندگان این عزیزان فرزندان خردسال هم باشند.
به راستی دردناک است و ما خاندان حاجی عارف خانمرادی با این عزیزان ابراز همدردی می کنیم چون خود نیز چنین داغی دیده ایم آن زمان که در سال ۱۳۶۵ همسر حاجی عارف و پسر جوانش که دوفرزند خردسال داشت و دختر تازه عروسش که هنوز جهیزیه اش باز نشده بود در تصادفی در همین مسیر پاوه_ روانسر جان خود را از دست دادند. آری ما هم این درد سنگین را چشیده ایم وبا اینکه بیش از ۳۰ سال از این حادثه دلخراش می گذرد هنوز هم خبر تصادف داغمان را تازه می کند خصوصا تصادفهای اخیر که همزمان چند نفر از یک خانواده را قربانی نمود.
اگر در سال ۶۵ بخاطر مشکلات جنگ، جاده ها مورد رسیدگی قرار نمی گرفت حال بعد بیش از ۳۰ سال وضعیت جاده های اورامانات جای تاسف دارد که همچنان حادثه آفرین باشد آنهم بطور مکرر به گونه ای که هرروز شاهد مرگ عزیزان این مرز وبوم با تصادف باشیم.
اورامانتی که منطقه ی پرتردد گردشگری هم می باشد و خیلی از قربانیها از مسافران بوده اند. جا دارد مسوولین تدابیر سریع و جدی را در ایمن نمودن راه های این منطقه احراز نمایند تا کمتر شاهد چنین حوادث فاجعه آمیزی باشیم.

فقط می توانیم از خدای مهربان بخواهیم که با صبر جمیل بازماندگان دردمند را صبر جمیل عنایت کند و با حمایت رحیمانه اش از این عزیزان خصوصا والدین محترم و فرزندان دلبندشان، برایشان تا حدودی جبران کند هر چند جای خالی عزیزان با هیچ چیز پر نخواهد شد اما ایمان به رحیمیت و جباریت خدای متعال خیلی دردها را برای انسان قابل تحمل می کند.
از خداوند مهربان برای همگی عاقبت خیری و نام نیکو را خواهانم که همین برایمان ماندگار است همانطور که خداوند این نعمت را به عزیزان از دست رفته ما و شما عنایت فرمود..
آمین یا رب العالمین.
خواهر همدلتان به نمایندگی از خانواده حاج عارف خانمرادی: ژیلا مرادپور
۹ مهر ۹۸