پیام دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح به‌مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

پیام دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح به‌مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
استاد عبدالرّحمن پیرانی دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح به‌مناسبت حلول عید سعید فطر، پیامی به شرح زیر صادر کرد.
بسم‌ الله الرّحمن الرّحیم
«قُلْ بِفَضْلِ اللّهِ وَبِرَحْمَتِهِ فَبِذَلِكَ فَلْيَفْرَحُواْ هُوَ خَيْرٌ مِّمَّا يَجْمَعُونَ»(یونس:۵۸)
بگو: «تنها به فضل و رحمت خداوند [تمسک جویید] آری! مؤمنان فقط[باید] به آن شادمان شوند، و آن از هر آنچه گرد می‌آورند، بهتر است.»
جای بسی شکر و مسرّت دارد که توفیق یافتیم تا در ضیافت فرخنده‌ی رمضان، شرکت کنیم. از خداوندِ حنّانِ منّان خاضعانه استدعا دارم که طاعات، عبادات، بذل و بخشش‌ها و نیایش‌های اهل ایمان را در این ماه مبارک، به دیده‌ی قبول بنگرد و مایه‌ی آبادانی دنیا و رستگاری آخرت بگرداند. 
رجای واثق دارم توشه‌ای که از تقوا و پارسایی در این ضیافت الهی اندوخته‌ایم،  در مسیر دشوار زندگی، همچون چراغی فروزان فرا راه‌مان باشد و  به شکرانه‌ی توفیق بندگی مؤمنان و بنده‌پروری پروردگارمان به یکدیگر شادباش بگوییم.
اینجانب فرا رسیدن عید سعید فطر را که هنگامه‌ی شادمانی و شکرگزاری است به تمامی برادران و خواهرانم در جماعت دعوت و اصلاح و عموم هم‌وطنان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
در خاتمه، نظر به شرایط ویژه‌ی کشورمان و نیز اوضاع ملتهب منطقه‌ای و وجود سیاست‌های خصمانه‌ی دشمنان، همگان را به توجّه بیشتر به بایسته‌های برادری دینی، احترام به تنوّع فکری و فرهنگی و  ترجیح مصالح ملّی و عمومی بر منافع فردی و گروهی دعوت می‌کنم و از خداوند قادر متعال مزید توفیق، سربلندی، عزت و آرامش را برای عموم هموطنان گرامی مسألت دارم.
عبدالرّحمن پیرانی
دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح