پیام روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح در خصوص وقوع سیل در برخی مناطق کشور

پیام روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح در خصوص وقوع سیل در برخی مناطق کشور
روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح درخصوص جاری شدن سیل و بی‌خانمان‌شدن پاره‌ای از هموطنانمان، در برخی از مناطق کشور، پیام همدردی صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:
وقوع سیل ویرانگر در برخی استان‌ها و جان باختن شماری از هم‌میهنان عزیزمان و نیز خرابی‌ها، خسارت‌ها و تنگناهای بسیاری که دامن‌گیر مناطق آسیب‌دیده شد، غم عمیقی بر جانمان نشاند. هر ایرانیِ شریفی با اطلاع از مصائب رخ‌داده متأسف و دردمند می‌شود و از بُن جان با آسیب‌دیدگان و خانواده‌های سوگوار، احساس همدردی می‌کند.
همگان باید بکوشیم با تقویت پیوندهای ملّی و انسانی، تمام ساکنان وطن عزیزمان ایران را عضو یک پیکر بدانیم و به وقت تنگنا و حادثه به یاری هم بشتابیم. این بلوغ فرهنگی ایرانیان است که به ویژه در وقت مصائب و آلام جمعی همه‌ی مرزهای جعلی را نادیده می‌گیرند و بی‌اعتنا به تفاوت‌های فرهنگی و قومی و مذهبی به همدردی و غمگساری و دستگیری از هم‌وطنان آسیب‌دیده‌ی خویش روی می‌آورند. آنچه از تلخیِ این حوادث طبیعی می‌کاهد همین درکِ همبستگی و یک‌پیکری به رغم همه‌ی تنوع‌های فرهنگی است.
جماعت دعوت و اصلاح ضمن اظهار همدردی عمیق با آسیب‌دیدگان حوادث اخیر، توان اندک خویش را برای کاستن از آلام هم‌میهنان خود در هر گوشه‌ی ایران به کار خواهد بست و آسودگی و سربلندی تمام ایرانیان را به دعا خواهان است.
خداوندا جان‌باختگان حوادث اخیر را مشمول رحمت و آمرزش خویش قرار ده، بازماندگان سوگوار را تسلا بخش، جراحت‌دیدگان را شفا عنایت کن، آسیب‌دیدگان را مرهم باش و به ما توفیق بیشتر عطا کن تا در غم‌خواری و دستگیری از هم‌میهنان آسیب‌دیده‌ی خود با همت و توان بیشتر عمل کنیم. 
روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1398/01/08

به جرٲت میتوان مدعی شد که روابط عمومی جماعت، پویاترین و بانشاطترین بخش جماعت است. بنده پیامهایی را که این نهاد در مناسبات مختلف منتشر کرده است، پیگیری می‌کنم. جماعت باید قدردان زحمات شبانه‌روزی این معاونت پیگیر و خدوم باشد که چنین مسئولیت پذیر، امور جامعه را رصد می‌کنند و در راستای همگرایی آن تلاش مضاعف می‌کند. حضور فعالانه و اخلاقی و انسانی آن را باید ارج نهاد. منصور باشید.