راه هایی برای تبدیل شدن به یک زن قدرتمند تر

“من به زن قدرتمند اعتقاد دارم. من معتقد هستم که زن قدرتمند می تواند خودش را حفظ کند. من معتقد هستم که زن قدرتمند نیازی به پنهان شدن در پشت شوهرش ندارد. من معتقدم که اگر شما به عنوان یک زن قدرتمند مشکلی داشته باشید که با آنها دست و پنجه نرم می کنید، نقش قربانی را بازی نکنید، خودتان را قابل ترحم نشان ندهید، انگشت نما نشوید. شما با سری بالا با جهان روبرو شده و کائنات را در دل خود حمل می کنید. سی. جوی بل سی.

زن قدرتمند فقط ارتعاش خاص خودش را دارد. زن قدرتمند هر کجا که می رود، اعتماد و اطمینان را از خود بروز می دهد. اکثر زنان احتمالا موافق هستند که می توانند از مستقل بودن شان لذت ببرند، خود اطمینانی داشته باشند و از لحاظ ذهنی و جسمی یک زن قدرتمند باشند، هر چند که ممکن است دستیابی به آن ها چالش برانگیز به نظر برسد. با وجود نقش های جنسیتی و کنوانسیون های اجتماعی، زنان بالاتر از انتظارات دیگران ظاهر شده اند و نشان داده اند که زن قدرتمند موجب ایجاد پیشرفت های بزرگی در نشان دادن زیبایی و قدرت زنانه به جهان شده است. مهم نیست که امروز خود را چطور می بینید؛ شما می توانید با استفاده از نکات زیر به راحتی به یک زن قدرتمند و مستقل تبدیل شوید.
۶ راه برای تبدیل شدن به یک زن قدرتمند تر
۱- زن قدرتمند توجهات درست را به خود جلب می کند.
در دنیای امروز، ما دهها برنامه کاربردی در فضای مجازی داریم که می توانند بدون نیاز به ایجاد ارتباطات واقعی برای ما خشنودی لحظه ای را فراهم کنند. بر کسی پوشیده نیست که هر روز با زنان (به غیر از زن قدرتمند) برای مبارزات بازاریابی، تبلیغات و سایر انواع رسانه ها، به صورت ابزاری و جنسیتی برخورد می شود، بنابراین استفاده زن از بدنش برای به دست آوردن آنچه که می خواهد، به این ایده که زنان چیزی بیش از جنسیتشان ندارند که ارائه دهند، بیشتر دامن می زند.
یک راه برای تبدیل شدن تان به یک زن قدرتمند این است که توجهات درست را به خود جلب کنید. یک زن قدرتمند اگر میخواهد ارتباطات طولانی مدت و عمیق را ایجاد کند و توجه درست را جلب کند، عقل و احساسات خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. زن قدرتمند خود را با شأن خود نگه داشته و خود، ارزش خود را فراتر از ظاهر و جذابیت جنسی اش می داند. اینگونه است که زن قدرتمند شروع به جذب کسانی خواهد کرد که چیزی بیش از یک رابطه کم عمق برای خواسته های سطح پایین می خواهند.

۲- او دیگر زنان قدرتمند را دنبال می کند.
امروزه اگر تقریبا هر نمایش واقعی تلوزیونی را ببینید، خیلی بیشتر از مادی گرایی، جلب توجه و موارد جنسی مربوط به هم مردان و هم زنان چیزی پیدا نخواهید کرد. واقعیت تلویزیون و انواع دیگر رسانه ها، علی رغم نام آنها، در واقع اصلا واقعیت ها را به تصویر نمی کشند. تماشای این نشانگرهای سطحی تنها باعث می شود افراد پیروان کورکورانه شخصیت هایی شوند که لزوما بهترین ارزش ها را ندارند. یک زن قدرتمند به جای خوشگذرانی کردن با تماشای خانواده کارداشیان، دیگر زن قدرتمند را که در واقع باعث افزایش عللی است که به سیاره زمین و ساکنان آن کمک می کند و از بدن یا پول خود برای جلب توجه استفاده نمی کند، دنبال می کند.

۳- او منتظر نمی ماند که کسی او را نجات دهد.
احتمالا یکی از مهمترین نکاتی که برای تبدیل شدن به یک زن قدرتمند لازم است، تکیه بر شخص دیگری نیست که شما را همراهی کند و نجات دهد. یک زن مستقل می داند که او در خودش دارای تمام توانایی های لازم هست تا تغییرات و تفکرات مثبتی در زندگی اش ایجاد کند. برای فرد دیگری صبر نمی کند تا وقتش برسد که او را انتخاب کند و راه مناسب برای زندگی اش را به او نشان دهد. اگرچه استقلال احساسی ممکن است یک شبه اتفاق نیفتد، اما اگر مایل به تبدیل شدن به یک زن قدرتمند تر هستید می توانید به راحتی هر روز روی آن کار کنید.

البته، داشتن روابط با دیگران که ما بتوانیم نگرانی های مان را به اشتراک بگذاریم، مهم است، اما ما نباید همیشه به دیگران نگاه کنیم تا زخم های ما را از بین ببرند یا ما را از خودمان نجات دهند.

۴- او خود را از ذهنیت قربانی بودن آزاد می کند.
در حالی که زنان بدون شک در گذشته مورد ستم قرار گرفته اند و هنوز هم ممکن است در بعضی از نقاط جهان با مردان مساوی به نظر نرسند، شما مجبور نیستید این باور را جاودانه کنید. به عنوان یک زن قدرتمند این نظریه را که شما همه جوره ارزشی کمتر از مردان دارید، از بین ببرید، زیرا این موضوع به هیچ وجه درست نیست. مردان و زنان هر دو نقش مهمی در جامعه ایفا می کنند و یک جنسیت ارزش بیشتری نسبت به دیگری ندارد. با این حال، بازی کردن در ذهنیت قربانی بودن و اعتقاد بر اینکه با شما به نحوی متفاوت از مردان رفتار می شود، تنها این ایده را زنده نگه می دارد که شما در جهان مردان زندگی می کنید.
بهترین راه برای غلبه بر این اعتقاد، به سادگی داشتن اعتماد به نفس در خودتان، اثبات خودتان و به اشتراک گذاشتن افکار و ایده های خودتان با دیگران است. اگر اجازه ندهید دیگران شما را کنترل کنند و و اگر باور داشته باشید که اگر از امکانات به صورت ناعادلانه استفاده می کنید، باید روی پای خودتان بایستید، بدانید که یکی از بهترین راه ها را تجربه می کنید.

۵- زن قدرتمند خود را به چالش می کشد.

فقط به خودتان اجازه ندهید که به بی حرکتی و قناعت برسید؛ هر روز کاری را انجام دهید که شما را از لحاظ ذهنی و فیزیکی به چالش بکشد. اگر ما به طور منظم خود را از مناطق راحتی مان بیرون نکشیم و چیزهای جدید را امتحان نکنیم، زندگی خیلی خسته کننده می شود. بنابراین فقط به خاطر محدودیت هایی که خودتان اعمال میکنید، خود را عقب نگه ندارید. اجازه ندهید که ذهن تان آنچه را که می تواند و نمی تواند انجام دهد را به شما دیکته کند. موانع را پشت سر بگذارید حتی اگر احساس ناراحتی کنید.

۶- او برای خوشبختی خودش به دیگران وابسته نیست
مهمتر از همه، برای خوشبختی تان به دیگران تکیه نکنید؛ این تنها باعث می شود که شما باور داشته باشید که برای داشتن احساس وجود، نیاز به کسی دارید. شما همه چیزهایی را که برای احساس شگفت انگیز بودن زندگی را لازم دارید، در اختیار دارید، بنابراین به هیچ وجه غیر از این را باور نکنید. رابطه ها قطعا می توانند منابع خوشبختی باشند، اما آنها نباید به عنوان تنها روش برای پیدا کردن تحقق و لذت در زندگی به شما خدمت کنند.
شاد و قدرتمند باشید

بخش اخبار: 
زنان