چهار ورزشکار کردستانی به مسابقات آسیایی جاکارتا اعزام می‌شوند

چهار ورزشکار کردستانی به مسابقات آسیایی جاکارتا اعزام می‌شوند

سنندج - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: چهار ورزشکار رشته‌های بدمینتون، هندبال و قایقرانی و یک مربی و یک داور از این استان همراه تیم‌های ملی کشورمان به مسابقات آسیایی جاکارتا در کشور اندونزی اعزام می‌شوند.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، حامد جولایی روز یکشنبه در حاشیه مراسم بدرقه ورزشکاران کردستانی به مسابقات آسیایی جاکارتا اظهار داشت: مهران شهبازی در رشته بدمینتون، شاهو نصرتی و میلاد مسایلی در هندبال و شاهو ناصری در رشته قایقرانی همراه تیم های ملی در بازی های آسیایی جاکارتا حضور می‌یابند.

وی افزود: همچنین جمیل لطف اله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز و امید شیخ احمدی داور با سابقه ژیمناستیک نیز دیگر نمایندگان استان کردستان در این رقابتها هستند.

جولایی تاکید کرد: امیدواریم ورزشکاران کردستانی عضو تیم های ملی با درخشش در این دوره از مسابقات هم برای کشور و هم برای استان خود افتخار آفرینی کرده و با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا دل هموطنان خود را شاد کنند.

آیین بدرقه ورزشکاران کردستانی شرکت کننده در بازی های آسیایی جاکارتا با حضور بهمن مرادنیا استاندار، مسئولان اجرایی استان، مسئولان هیات های ورزشی، اهالی ورزش و خبرنگاران در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان در حال برگزاری است.