برگزاری کارگاه «با من بخوان» در ریجاب کرمانشاه

برگزاری کارگاه «با من بخوان» در ریجاب کرمانشاه

کارگاه «با من بخوان» توسط مدرسان مؤسسه‌ی تاریخ و ادبیات کودکان در روزهای ۱۷ و ۱٨ اسفند ماه جاری در ریجاب کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبر نگار صفحه‌ی زنان اصلاح‌وب، کارگاه «با من بخوان» به دعوت اداره مشارکت اجتماعی بانوان استان کرمانشاه و با همکاری معاونت بانوان و مشارکت اجتماعی شهر ریجاب توسط مدرسان مؤسسه‌ی تاریخ و ادبیات کودکان با شرکت بیش از چهل مربی قرآن و مهد کودک و آموزگاران مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی منطقه‌ی ریجاب برگزار شد.

هدف این مؤسسه تاریخ و ادبیات کودک از اجرای طرح «با من بخوان» که برای مناطق محروم و در بحران کشور ارائه می‌دهد، آموزش شیوه‌های بلندخوانی و کتابخوانی برای کودکان، ایجاد ارتباط مؤثر با آنان و آموزش مفاهیم والای انسانی و اخلاقی مانند صلح و مهربانی و امید و مدارا و دگر پذیری و برابری و... در قالب کتاب‌های هدفمند و با کیفیت و با اجرای نمایش‌های عروسکی و خلق فضای شاد و کودکانه برای آنان است.
گفتنی است که مؤسسه از طریق جذب کمک‌های مادی از خیرین نیکوکار اقدام به تهیه یک کانکس برای تجهیز به منظور کتابخانه با من بخوان برای کودکان منطقه‌ی محروم و زلزله‌زده‌ی ریجاب نموده است. شیوه‌ی انتقال مفاهیم انسانی و مهارت‌های زندگی در این طرح غیر مستقیم و از طریق مشارکت کودکان و بازی و فعالیت‌های خلاقانه است.
شایان ذکر است که حضور و مشارکت مربیان در این طرح بسیار گسترده و قابل توجه بود.

برگزاری کارگاه «با من بخوان» در ریجاب کرمانشاه
برگزاری کارگاه «با من بخوان» در ریجاب کرمانشاه