اطلاعیه روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح در پی زلزله اخیر غرب کشور

اطلاعیه روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح در پی زلزله اخیر غرب کشور

روابط عمومی مرکزی جماعت دعوت و اصلاح، امروز در پیامی ضمن ابراز تأسف به مناسبت زلزله‌ی اخیر غرب کشور، خواهان همکاری اعضا و هواداران خود با دستگاههای ذیربط برای کمک به آسیب‌دیدگان شد.

متن کامل پیام روابط عمومی به شرح زیر است:

 شهروندان عزیز ایران زمین و حادثه‌دیدگان بزرگوار غرب کشور

تکانش زمین، در آغازین ساعات یکشنبه شب مورخ ۲۱ آبان ماه۹۶ موجبات تلفات جانی، مالی و روانی در برخی مناطق شد.

جماعت دعوت و اصلاح چون تشکلی‌‌ مدنی، ضمن ابراز تأسف و عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار و طلب شفای عاجل مجروحان، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری در مناطق بحران‌زده، از کانال ادارات و دستگاه‌های ذیربط چون مدیریت بحران استان و هلال احمر اعلام می‌دارد. بر این اساس از اعضا و هواداران خود می‌خواهد تا:

۱-  با درک مسئولیت انسانی و ایمانی خود در این مواقع، با تمام توان و به هر نحو ممکن و مورد نیاز در پروژه امدادرسانی با همکاری هلال احمر و ستاد مدیریت بحران، ایفای نقش نمایند.

٢-  حتی‌الامکان از تردد با وسایط نقلیه شخصی، ازدحام بی مورد در مکان‌های حادثه‌دیده و برقراری تماس تلفنی طولانی با دوستان و اقوام و اشغال خطوط ارتباطی خودداری فرموده و در صورت داشتن تخصص کارآ و اثربخش، با هماهنگی گروه‌های امدادی رسمی و رعایت احتیاط‌های لازم اقدامات مقتضی و ضروری معمول دارند.

٣- کمک‌های نقدی و مالی خود را در شهرستان‌های هر استان به مدیریت استانی جماعت انتقال داده تا سرجمع کمک‌ها از طرق قانونی به استان بیشتر آسیب دیده، ارسال گردد و از هرگونه اقداماتی از قبیل اعزام نیرو و حضور فیزیکی بدون هماهنگی مدیریت شهری جماعت، خودداری شود.

٤-  ضمن عمل به توصیه‌ها و درخواست‌های نهادهای متولی، در صورت لزوم، اخبار و اطلاعیه‌های بعدی به سمع و نظرتان خواهد رسید.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح

    ۲۲ ابان ماه ۹۶

 

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1396/08/25

با تشکر از روابط عمومی

فکر کنم استان کرمانشاه غرب کشور است.
شمال غرب از کردستان و بالاتر از آن است