مهندس جلودارزاده در دفتر جماعت با دبیركل دیدار كرد

مهندس جلودارزاده در دفتر جماعت با دبیركل دیدار كرد

سهیلا جلودارزاده، کاندیدای پیروز انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی ظهر چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت، در دفتر مرکزی جماعت دعوت و اصلاح با دبیرکل و جمعی از اعضای دفتر جماعت دیدار و گفتگو كرد. 

استاد عبدالرحمن پیرانی ضمن تبریک پیروزی مهندس سهیلا جلودارزاده در انتخابات دهمین دورهٔ مجلس شورای اسلامی، از اهتمام ایشان به جایگاه شهروندان و به ویژه موكلین اهل‌سنت در تهران اظهار خرسندی و ابراز امیدواری کرد با حضور شخصیت‌های میانه‌روی چون ایشان، زمینهٔ تحقق حقوق شهروندی خصوصاً مطالبات اقوام و اهل‌سنت بیش از گذشته فراهم شود. 

عضو شورای مرکزی اتحاد جهانی علمای مسلمان در بخشی از سخنانش بر مشی همیشگی جماعت در همبستگی و همزیستی مسالمت‌آمیز در سطح کشور و منطقه تأکید کرد. 

دبیرکل جماعت در ادامه، به تبیین چندی از مبانی فکری جماعت پرداخت و پرهیز از تنش و واگرایی، اهتمام به دگرپذیری و همگرایی، آشتی‌طلبی و میانه‌روی و نیز تلاش در جهت تحقق حقوق شهروندی را از جمله‌ مبانی نظری و عملی جماعت برشمرد. 

مهندس سهیلا جلودارزاده، منتخب مردم تهران در دهمین دورهٔ مجلس شورای اسلامی، هدف از حضور در دفتر مرکزی جماعت دعوت و اصلاح را تقدیر و تشکر از حمایت‌های جماعت در ایام انتخابات عنوان و ابراز امیدواری کرد مجلس آینده در جهت بهبود اوضاع داخلی کشور و نیز تلاش برای رفع مشکلات و کاستی‌های عموم شهروندان و ازجمله شهروندان اهل سنت اقدامات مناسبی به عمل آورد. 

جلودارزاده، نماینده منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، اهتمام به اتحاد ملّی وهمبستگی اجتماعی را ضروری دانست و بر تلاش همگانی در جهت رفع مشکلات اقلیت‌ها تاکید کرد. 

دکتر لقمان ستوده مسؤول ستاد انتخابات جماعت دعوت و اصلاح ضمن طرح برخی از مشکلات اهل‌سنت ابراز امیدواری کرد حضور افراد فرهیخته‌ای چون مهندس جلودارزاده در مجلس مانع از اتخاذ تصمیماتی غیرکار‌شناسانه که غالباً به جای رفع مشکلات به افزایش معضلات منحر می‌شود، گردد. 

در ادامه این دیدار، حمیرا حمیدی، مسؤول معاونت مرکزی بانوان جماعت نیز راهیابی  مهندس جلودارزاده را به مجلس تبریك گفت و ضمن تاکید بر حقوق و مطالبات زنان، توجّه جدّی به دغدغه‌های آنان و تلاش برای رفع یا کاهش مشکلات آن‌ها را به منظور بهبود توازن اجتماعی ضروری دانست.

در پایان این دیدار دبیرکل جماعت لوح تبریکی را به مناسبت موفقیت خانم جلودارزاده در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی، تقدیم وی نمود.

در این دیدار مسؤول هیأت اجرایی مركزی، مسؤول ستاد انتخابات، معاونت نهادهای مدنی و تنی چند از مسؤولان مركزی و استانی حضور داشتند.

مهندس جلودارزاده در دفتر جماعت با دبیركل دیدار كرد
مهندس جلودارزاده در دفتر جماعت با دبیركل دیدار كرد