دیدار مسئولان روابط عمومی مرکزی با برخی از اعضای جماعت فارس در دفتر مرکزی استان

دیدار مسئولان روابط عمومی مرکزی با برخی از اعضای جماعت فارس در دفتر مرکزی استان

هیأت روابط عمومی مرکزی جماعت دعوت و اصلاح، با مسئولان و تعدادی از اعضای جماعت استان فارس در روز پنجشنبه ۲۶ فروردین۹۵ در دفتر مرکزی استان، دیدار کردند.

در این دیدار، جمال اسماعیلی، «مسئول روابط عمومی مرکزی جماعت» با اشاره به این‌که جماعت دعوت و اصلاح یک جماعت مستقلّ است و با استقلال خودش به ترویج فرهنگ دینی و دفاع از حقوق اهل سنّت می‌پردازد، برخی از موفّقیّت‌های جماعت در زمینه‌های مختلف ازجمله انتخابات اخیر مجلس، را بیان کرد. وی افزود: جماعت توانسته است در این ایّام، نشان دهد که در میان اهل سنّت انسان‌های فرهیخته‌ای هستند که می‌دانند چگونه مطالبات خود را مطرح کنند که باعث تنش نشود و اقداماتی انجام دهند که از برخی از تنشها بکاهد.

پس از سخنان مسئول روابط عمومی مرکزی، اعضای جماعت استان فارس به بیان دیدگاه‌ها و سؤالات خود پیرامون ساخت فیلم و انیمیشن، تربیت نیروی روابط عمومی در استان‌ها، سایت و مجله و... پرداختند که مسئولان  ادارات روابط عمومی مرکزی، پاسخ‌های لازم و کافی را به پرسش‌ها دادند.

در پایان رئوف آذری، «مسئول اداره‌ی آموزش و پژوهش روابط عمومی جماعت» که یکی از فعّالان زیست‌محیطی کشور نیز هست، به موفّقیّت‌هایی که اخیراً در زمینه‌ی محیط زیست به دست آورده است، اشاره کرد و به‌گرمی مورد تشویق و تحسین حاضران قرار گرفت.

در این دیدار که سە ساعت به طول انجامید ابتدا خوشامدگویی توسّط مسئول هیأت اجرایی شهر اوز و مسئول استان انجام شد. سپس مسئول روابط عمومی استان گزارش مختصری از فعّالیّت‌های روابط عمومی در شش ماهه‌ی اخیر ارائه داد.

.:: جدیدترین ::.