مسابقات طناب کشی آذربایجان غربی با قهرمانی تیم سردشت پایان یافت

مسابقات طناب کشی آذربایجان غربی با قهرمانی تیم سردشت پایان یافت

مسابقات طناب کشی قهرمانی بزرگسالان آذربایجان غربی با قهرمانی تیم سردشت در شهرستان بوکان پایان یافت. 

 

به گزارش خبرنگار اصلاح‌وب، مسابقات طناب کشی قهرمانی آذربایجان غربی به صورت دوره‌ای و در دو مرحله در بوکان برگزار شد و در دوره دوم و پایانی این مسابقات، روز جمعه تیم شهرستان سردشت به مقام نخست دست پیدا کرد و تیم‌های بوکان و نقده نیز به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست پیدا کردند. 

دور دوم این مسابقات با حضور شش تیم بوکان الف و ب، سردشت، ارومیه و نقده الف و ب برگزار شد که در مرحله پایانی، تیم ارومیه حضور پیدا نکرد و مسابقات با شرکت پنج تیم برگزار شد. 

در این مرحله، تیم‌های شرکت کننده به صورت دوره‌ای با هم به رقابت پرداختند و در ‌‌نهایت تیم شهرستان سردشت با کسب بیشترین امتیاز به عنوان قهرمان مسابقات انتخاب شد. 

تیم سردشت به عنوان نماینده آذربایجان غربی در مسابقات کشوری این رشته ورزشی حضور پیدا می‌کند. 

به گزارش اصلاح‌وب، مسابقات طناب کشی آذربایجان غربی در سالن بدنسازی آراسته فر بوکان با حضور ۱۲ تیم از هفت شهرستان از جمله ارومیه، نقده الف و ب، سردشت، مهاباد الف و ب، می‌اندوآب، تکاب و بوکان الف و ب در دو مرحله برگزار شد. 

مرحله نخست این مسابقات با حضور تیم‌های شرکت کننده در سه گروه چهار تیمی برگزار شد که در پایان، شش تیم شامل تیم‌های بوکان الف و ب، نقده الف و ب، ارومیه و سردشت به مرحله بعدی صعود کردند. 

شهرستان بوکان با ۲۲۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و یکی از قطب‌های مهم ورزشی در این استان به شمار می‌رود.