سردشت همچنان رکورددار بیشترین بارش در آذربایجان غربی

سردشت همچنان رکورددار بیشترین بارش در آذربایجان غربی

 رئیس اداره پیش بینی اداره کل هوا‌شناسی آذربایجان غربی گفت: سردشت بیشترین میزان بارش برف و باران را در دو روز گذشته با ۴۲ میلیم‌تر در استان به خود اختصاص داد. 

 

مهدی صابری روز یکشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ۴۸ ساعت گذشته در ارومیه شش میلیمتر، اشنویه ۱۴، پیرانشهر ۴۰، انزل شش، مهاباد ۱۳ و شاهین دژ پنج میلیمتر بارش ثبت شده است. 

وی اظهار کرد: در دیگر شهرهای شمالی و جنوبی استان نیز بارش‌هایی گزارش شده که بین یک تا چهار میلیم‌تر بوده است. 

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان میاندوآب با ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر مساعد‌ترین هوا و چالدران با دو در جه سانتیگراد زیر صفر سرد‌ترین هوای استان را داشتند در حالی که دمای هوای ارومیه بین یک تا هفت درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بود. 

وی گفت: هوای آذربایجان غربی امروز قسمتی ابری همراه با مه صبحگاهی و فردا (دوشنبه) نیز قسمتی ابری از بعد از ظهر توام با افزایش ابر خواهد بود. 

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هوا‌شناسی آذربایجان غربی بیان کرد: سامانه بارشی، امروز از استان خارج می‌شود و انتظار کاهش دما در استان داریم. 

به گزارش ایرنا شهرستان سردشت در سال آبی جاری بیشترین میزان بارندگی در استان را با بیش از ۴۰۰ میلیمتر بارش به خود اختصاص داده است.

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
عثمان (مهمان)
1394/10/22

اللهم صیبا نافعا.
.
خواهشمندم شان سایت را با چنین اخباری پایین نیاورید. نگارش خبر شبیه نتایج مسابقات ورزشی و رقابتی است و ثبت رکورد برای اموری که بشر هیچ دخالتی در آن ندارد ارزشی ندارد.
اخبار هواشناسی بعد از 24 ساعت دیگر اعتبار ندارند و ثانیا سایت جماعت مناسب این اخبار نیست.