درگذشت یکی از اعضای قدیمی جماعت در سردشت

درگذشت یکی از اعضای قدیمی جماعت در سردشت

کاک جلیل محمدیان از پیشکسوتان جماعت در منطقەی سردشت بر اثر حادثه‌ی تصادف در مسیر تبریز ایلخچی، روز دوشنبه ۷ دی‌ماه جاری درگذشت. 

کاک جلیل، متولد سال ۱۳۴۵ و از سابقین و فعالان جماعت دعوت و اصلاح و ساکن روستای واوان از توابع سردشت بود.  

وی دو دوره‌ی در شورای روستای واوان فعالیت‌های چشمگیر اجتماعی را در کارنامه‌ی زندگی خویش ثبت نموده و شور و نشاط، امیدواری، دلسوزی، سخاوت، خدمت به بستگان، محرومان، نیازمندان، دفاع از عقیده و تفکر اسلامی و داشتن روحیه‌ی فداکاری از ویژگی‌های برجسته‌ی اخلاقی وی بود. 

پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح، بازگشت عارفانه‌ی این عضو فعال و خستگی‌ناپذیر را به سوی پروردگار محبوبش به خانواده‌ی صبور و بزرگوار و بازماندگان محترم وی و همه‌ی همفکران وی تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای روح آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه‌ی الهی را مسئلت می‌نماید. 

 

روانش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1394/10/10

الهم اغفر له واعف عنه واحشره في عبادك الصالحين فوت اين برادر عزيز رابه بازماندكان ان مرحوم وبه كليه برادراان وخواهران ان ديار تسليت عرض مى نمايم

2
نایب قدرت (مهمان)
1394/10/11

انا لله و انا الیه راجعون

ضمن تسلیت به خانواده و بستگان آن مرحوم، علو درجات را در فردوس برای ایشان از پروردگار یکتا مسئلت داریم. بدون شک دعوتگران راه حق مقامی بس رفیع در نزد الله دارند و برای آنان هیچ غم و حزنی نخواهد بود.

3
عبدالله (مهمان)
1394/10/12

لله ما أخذ و ما أعطی

اللهم أغفرله و أرحمه و عافه و أعف عنه أکرم نزله و أحسن مثواه و أسکنه فسیح جناتک

4
نورالدین بهرامی (مهمان)
1394/10/19

اللهم اغفر له وارحمه وتجاوز عنه ولقه برحمتک یا ارحم الراحمین

5
بدون‌نام (مهمان)
1394/10/25

انا لله و انا الیه راجعون بنده هم درگذشت ایشان را به خانواده محترم و اعضای جماعت تسلیت عرض میکنم و علو درجات را برایشان ارزومندم