سومین شماره «اندیشه اصلاح» منتشر شد

سومین شماره «اندیشه اصلاح» منتشر شد

سومین شماره‌ی نشریه‌ی فرهنگی اجتماعی «اندیشه اصلاح» روز چهارشنبه ١٣ آبان‌ماە منتشر شد. 

سومین شماره‌ی نشریه‌ی اندیشه‌ی اصلاح با محور خشونت‌پرهیزی صبح چهارشنبه ١٣ آبان‌ماە، منتشر شد. 

در این شماره گفتگویی در مبحث خشونت‌پرهیزی با مسعود صادقی و پرونده‌ای در معرفی استاد بدیع‌الزمانی کردستانی و همچنین یادداشت‌ها و مقالاتی به قلم صلاح‌الدین خدیو، صلاح‌الدین عباسی، دلیر عباسی، عثمان ایزدپناه، کیهان روشنی‌مقدم، سعدالدین صدیقی، جهانگیر ولدبیگی، سهیلا راد، عبدالقادر نیازی، حسین پورفرج و مسعود جعفری نشر یافته‌اند. 

گفتنی است شماره‌ی دوم اندیشه‌ی اصلاح اوایل شهریور ماه منتشرشده بود.

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
فکور (مهمان)
1394/08/21

سلام و تشکر فراوان
یک سوال ؟؟جماعت دعوت و اصلاح چرا تاکید و تکیه ی فراوان بر خشونت پرهیزی دارد و مرتب از ازادی می گوید گویی خودش انچنان خشن بوده و دیگران را در بند کرده که نیاز به دفاع از این مقوله ها را داشته باشد. امیدوارم این بار مجله نگاهی نو و دور از مباحث فلسفی به مسایل داشته باشد و استقبال بیشتری از ان شود.
عکس تفنگ عکسی بازدارنده می باشد.
با تشکر

2
محمدنور (مهمان)
1394/08/25

باسلام واحترام.ضمن تشکر وخداقوت از بابت انتشارشماره3 مجله.اسم مجله ظاهرا از دوکلمه اندیشه واصلاح تشکیل شده اما در سرمقاله شماره ی1نوشته شده ماهنامه ی(اندیشه ی اصلاح)که اینطور تداعی میکنه که مروج فکر خاصی است.آیا مباحث مجله درون دینیست یا مشترک؟مخاطب مجله تمام فارسی زبانان هستندومقید به مذهب خاصی نیست ظاهرا.ویک دعوت عمومیست برای اینکه خوب بیاندیشیم بدون تعصب وتقلید ودر پرتو این ،اصلاحات را درهر جامعه ای چه کوچک وچه بزرگ نهادینه کنیم....این برداشتیست که من دارم .در کل مجله جالبیست وبرای
آن آینده ی درخشانی میشه پیش بینی کرد....اگر طوفان نیاید.موفق باشید