دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران بار دیگر به عضویت هیأت امنای اتحادیەی جهانی علمای مسلمین انتخاب شد

دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران بار دیگر به عضویت هیأت امنای اتحادیەی جهانی علمای مسلمین انتخاب شد

در انتخابات چهارمین مجمع عمومی اتحادیەی جهانی علمای مسلمان، کە در استانبول درحال برگزاری است، استاد پیرانی برای دومین بار، بە عضویت هیأت امنای اتحادیە برگزیدە شد. 

به گزارش صفحەی رسمی اتحاد در فیسبوک، در این اجلاس انتخابات هیأت امنای اتحادیه برای چهار سال آینده برگزار شد و از بین کاندیداهای عضویت، ٣١ نفر با رأی اعضای حاضر انتخاب شدند. 

گفتنی است در این اجلاس، حدود ۶۰۰نفر از علما و متفکران و خطیبان دنیای اسلام حضور داشتند. 

در این انتخابات، دکتر علی قره داغی، شیخ سلمان العوده، استاد راشد غنوشی به ترتیب آرای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین استاد عبدالرحمن پیرانی، دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران در جایگاه ثابت خود در رتبەی بیست و هفتم قرار گرفت و برای مدت چهار سال دیگر به عضویت هیأت امنای اتحادیه برگزیده شد. 

در این نتخابات ۶٩ نفر نامزد هیأت امنا، تعداد واجدین حق رأی ۴٠٣ نفر و جمع آرای باطلە صفر بود. 

 

اسامی ٣١ نفر منتخب هیأت امنای اتحاد بە ترتیب تعداد رأی عبارتنداز: 

۱ د علی القره داغی 

۲ سلمان العودة

۳ راشد الغنوشی

۴ محمد الددو 

۵ عصام البشر

۶ صفوت حجازی 

۷ عبدالمجید النجار 

۸ صلاح سلطان 

۹ عکرمة صبری

۱۰ علی الصلابی

۱۱ خالد المذکور 

۱۲ عبدالوهاب الدیلمی

۱۳ محسن عبدالحمید

۱۴ احمد العمری 

۱۵ لینا لارسن 

۱۶ سالم الشیخی

۱۷ نوردالین الخادمی

۱۸ عبدالغفار عزیز

۱۹ نزیهة معاریج

۲۰ عباللطیف ال محمود 

۲۱ مروان ابو راس 

۲۲ جاسر عودة

۲۳ صفوت خلیلوفیتش

۲۴ عبدالرحمن ال محمود

۲۵ احسان هندرکس

۲۶ ونیس المبروک 

۲۷ عبدالرحمن بیرانی 

۲۸ محمد هلال نور وحید

۲۹ جمال البدوی

۳۰ امة السلام احمد الرجاء

۳۱ عبدالغنی شمس الدین

پایگاە اطلاع‌رسانی اصلاح، ضمن اظهار مسرت از برگزاری موفقیت‌آمیز چهارمین مجمع عمومی اتحادیەی جهانی علمای مسلمان، انتخاب بەجا و شایستەی استاد عبدالرحمن پیرانی را برای دومین بار، بە عنوان عضو هیأت امنای اتحادیە بە محضر ایشان، جامعەی اهل سنت ایران، اعضای جماعت و همەی هواداران، تبریک و تهنیت عرض نمودە و موفقیت و سربلندی بیشتر وی را در انجام مسئولیتهای این منصب خطیر آرزومند است.

دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران بار دیگر به عضویت هیأت امنای اتحادیەی جهانی علمای مسلمین انتخاب شد
دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران بار دیگر به عضویت هیأت امنای اتحادیەی جهانی علمای مسلمین انتخاب شد
دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران بار دیگر به عضویت هیأت امنای اتحادیەی جهانی علمای مسلمین انتخاب شد

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1393/06/01

پیروزتان بیت ماموستای به ریز خوای کومه کتان بیت.هه روه ها پیروز بیت له ته واوی ئه عزاو لایه نگران و سه رجه م کومه لگه ی ئه هلی سوننه تی ئیران

2
farshad (مهمان)
1393/06/01

انتخاب مجدد استاد پیرانی را به عضویت هیئت امنای اتحادیه جهانی علمای مسلمان تبریک عرض می کنم و از خداوند منان توفیق روزافزون را برای ایشان و جماعت دعوت و اصلاح خواستارم.

3
بدون‌نام (مهمان)
1393/06/01

حضور استاد عبدالرحمن پیرانی در مجمع عمومی اتحادیه و انتخاب مجددشان به عنوان عضو شورای مرکزی آن تبریک عرض می کنم و از خداوند منان توفیق روزافزون را برای ایشان و جماعت دعوت و اصلاح ایران خواستارم.

4
بدون‌نام (مهمان)
1393/06/01

اعضا و هواداران جماعت درشهرستان بوکان ، انتخاب شایسته ی استاد پیرانی را که نشان از وزن بالای جماعت دعوت و اصلاح ایران در جهان اسلام دارد ، به همه عزیزان صمیمانه تبریک عرض می نمایند.

5
محمد (مهمان)
1393/06/01

عرض تبریک فراوان خدمت استاد بزرگوارمان شیخ عبدالرحمان پیرانی و جماعت گرانسنگ مان دعوت و اصلاح دارم. این افتخاری است برای اهل سنت ایران که از بین ده ها کشور اسلامی و نمایندگان شان دبیرکل جماعت توسط اساتید و علمای جهان اسلام برگزیده شده اند. این نشانگر جایگاه ارزشمندی است که جماعت دعوت و اصلاح ایران در بین شخصیت های اسلامی و حرکت های بیداری اسلامی داراست.
الله را شاکرم
الله اکبر و لله الحمد
تربت جام
خراسان رضوی

6
کیا (مهمان)
1393/06/01

یا خوا پیروزت بی ماموستای هیژا ، سه رکه وتنتان بو به ئاوات ده خوازم

7
روابط عمومی سیلوانا (مهمان)
1393/06/02

انتخاب شایسته و به جای استاد پیرانی به این منصب را از صمیم قلب تبریک گفته و سربلندی و پیشرفت ایشان را در امورات محوله از پروردگار بی همتا مسئلت می نماییم.خداوند عمری بلند همراه با تنی سالم و روانی همچنان سرشار از تلاش و نشاط و ایمان به ایشان عطا فرماید. در پناه حق باشید.
روابط عمومی شهرستان سیلوانا

8
روحانی (مهمان)
1393/06/02

به استاد پیرانی، از شیوخ بزرگ و بلندمرتبه اهل سنت ایران تبریک عرض میکنیم؛ خدای بزرگ حفظ شان کند.

9
ع.ر (مهمان)
1393/06/02

انتخاب مجدد ماموستا پیرانی (حفظه الله) به عضویت هیات امنای اتحادیه جهانی علمای اسلام را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان توفیق روزافزون و سرفرازی بیش از پیش مسئلت داریم.از طرف اعضای جماعت دعوت و اصلاح بوچیر هرمزگان

10
فاطمه فتح الهي (مهمان)
1393/06/02

باعرض سلام وتبريك به استاد پيراني و كل اعضاي جماعت
اميدوارم اين انتخاب موجبات رشد وبالندگي جماعت را بيش از پيش فراهم سازد اين آرزو به اين منظور نيست كه حال اينگونه نيست نه منظور افزايش سرعت پيشرفت كنوني شود وسكوي پرتابي بسوي صعود باشد ومنجر به انتخاب مجددايشان در دوره هاي بعدي گردد.

11
سیروان سقزی (مهمان)
1393/06/03

انخاب مجدد دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران را به عضویت هیات امنای اتحادیه جهانی علمای مسلمان از سوی بزرگترین علمای عصر حاضر را خدمت امیر بزرگوارم، خودم ،اهل سنت ایران و به ویژه برادرانم در جماعت دعوت واصلاح تبریک عرض می کنم و توفیق روز افزون ایشان را از خداوند منان خواستارم.
الله اکبر...ولله الحمد

12
روابط عمومی (مهمان)
1393/06/03

اعضا و هواداران جماعت دعوت و اصلاح در شهرستان ثلاث باباجانی افزوده شدن این برگ جدید بر دفتر افتخارات جماعت دعوت و اصلاح را تبریک و تهنیت عرض نموده و برای دبیرکل فرزانه آن توفیق و تأیید الهی را در تلاش برای احقاق حقوق جامعه اهل سنت ایران از خداوند طلب می نمایند.

13
هيأت اجرايي جماعت دعوت و اصلاح دفتر سردشت (مهمان)
1393/06/06

انتخاب مجدد مجاهد مخلص و نستوه ماموستا پیرانی (حفظه الله) را به عضویت هیات امنای اتحادیه جهانی علمای اسلام تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان توفیق روزافزون و سرفرازی بیش از پیش مسئلت داریم.

از طرف اعضای جماعت و هیات اجرایی جماعت دعوت و اصلاح ایران دفتر سردشت