ششمین شماره‌ی اصلاح منتشر شد

ششمین شماره‌ی اصلاح منتشر شد

به‌ همت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح ششمین شماره‌ی مجله‌ی داخلی اصلاح منتشر شد.

به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح، ششمین مجله‌ی داخلی اصلاح که‌ بازتاب مکتوب محتویات منتشر شده‌ی سایت رسمی جماعت دعوت و اصلاح ایران است، منتشر و در دسترس علاقه‌مندان و اعضای جماعت قرار گرفت. این مجله‌ زیر نظر شورای سردبیری سایت و روابط عمومی مرکزی جماعت اداره‌ می‌شود.

در این شماره‌ مقالاتی از دکتر یوسف قرضاوی، دکتر علی محی‌الدین قره‌داغی، استاد محمود ویسی، جلیل بهرامی‌نیا، صدیق قطبی، دکتر ابوالقاسم فنایی، ... و مقالات و مطالبی از سرویسهای سیاسی، مصاحبه‌، اندیشه‌، دین و دعوت، فرهنگی، اجتماعی، تاریخی، بخش سؤالات فقهی، اهل سنت، اخبار (بیانیه‌های جماعت، اخبار جماعت، اصلاح‌وب و اخبار ورزشی) و بخش زنان سایت منتشر شده‌ است.

علاقه‌مندان می‌توانند فایل الکترونیکی (PDF) پنج شماره‌ی پیشین مجله‌ی اصلاح را از سایت دانلود نموده‌ و شماره‌ی جدید را از روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح در شهرستان محل اقامت، تهیه‌ نمایند.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
دلسوز (مهمان)
1391/11/04

به نظر من بهتره به عنوان یک مجله برای خواص و احیاناافراد خارج از جماعت چاپ بشه و لازم نیست تمام جزئیات اجرایی جماعت درش ذکر بشه بذاریم خواننده از مطلب یاد بگیره به هر حال مجله پرباریه جزاکم الله خیرا

2
عبدالخالق احسان (مهمان)
1391/11/06

من مطالب مجله را از سايت دريافت مي كنم اگر ممكن باشد اين مطالب ارزنده چاپ و تكثير گردد؛ چون در افغانستان به اين مطالب خيلي ارزنده و علمي نياز شديد وجود دارد.

3
بدون‌نام (مهمان)
1391/11/21

کار خوبی است ولی لازم نیست همه ی مقالات را شامل شود حجم مطالب زیاد است.