سردشتی‌ها نایب قهرمان امیدهای کشور شدند

سردشتی‌ها نایب قهرمان امیدهای کشور شدند

تیم فوتسال آراس سردشت با کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های فوتسال امیدهای کشور به لیگ دسته اول فوتسال کشور صعود کرد. 

بنا به‌ گزارش خبرگزاری فارس، رقابت‌های فوتسال امید باشگاه‌های کشور شامگاه امروز با انجام دیدار رده‌بندی و فینال و با کسب عنوان قهرمانی تیم دهیاران کوهدشت لرستان و نایب قهرمانی تیم آراس سردشت و همچنین صعود این دو تیم به مسابقات لیگ دسته اول فوتسال امیدهای کشور که بالا‌ترین سطح رقابت‌های لیگ فوتسال در رده امیدهای کشور محسوب می‌شود، خاتمه یافت. 

امروز در آخرین روز این مسابقات دو دیدار رده‌بندی و فینال در حضور دو مربی برزیلی تیم ملی امید فوتسال کشور در سالن جهان پهلوان تختی کاشان برگزار شد. 

ابتدا دو تیم تبریز و مشهدالرضا دیدار رده‌بندی را برگزار کردند که در پایان تیم تبریز موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسد و عنوان سوم این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد. 

در دومین بازی امروز و بازی فینال دو تیم دهیاران کوهدشت لرستان و آراس سردشت به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان این دیدار تیم دهیاران کوهدشت لرستان موفق شد با نتیجه ۸ بر ۳ تیم آراس سردشت را مغلوب کند و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد و به همراه تیم آراس سردشت جواز صعود به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال امیدهای کشور را دریافت کنند. 

رقابت‌های مرحله نهایی مسابقات فوتسال امیدهای کشور به میزبانی شهرستان کاشان با حضور هشت تیم صعود کننده به این مرحله آغاز شد که در گروه اول این رقابت‌ها چهار تیم شهرداری ساوه، تبریز، اهواز و سردشت رقابت داشتند و در گروه دوم نیز چهار تیم کیان سیلک کاشان، مشهدالرضا، اسلامشهر و کوهدشت لرستان به دیدار یکدیگر رفتند و در پایان از گروه اول تیم‌های تبریز و سردشت و از گروه دوم تیم‌های کوهدشت و مشهدالرضا به نیمه نهایی صعود کردند. 

در پایان این رقابت‌ها تیم‌های دهیاران کوهدشت لرستان، آراس سردشت، تبریز و مشهدالرضا به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند و دو تیم دهیاران کوهدشت لرستان، آراس سردشت به عنوان تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان جواز حضور در لیگ دسته اول فوتسال امیدهای کشور را دریافت کردند. 

بازیکنان تیم آراس سردشت نیز در این مسابقات شامل اشکان قادرنژاد، عبدالمبین احمدپور، بیژن زیادی، زانیاد پرورش، محسن کریمی، برهمه عزیزی، رامیار شیخ محمدی، یونس قادرپور، شیرزاد گدرونی و احکام محمدزاده که با هدایت اسماعیل دولتی و سرپرست کاوه رستمی موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات شدند.