مراسم بزرگداشت امام شافعی (رضی الله عنه) در شهرستان دیواندره برگزار شد

مراسم بزرگداشت امام شافعی (رضی الله عنه) در شهرستان دیواندره برگزار شد

به همت کمیسیون کودک و نوجوان جماعت دعوت و اصلاح دیواندره‌ و به مناسبت سالروز وفات امام شافعی (رضی الله عنه)، در 31 خرداد1391 مراسم یادبود آن امام و پیشوای دینی در شهرستان دیواندره برگزار شد.


در این مراسم که با تلاوتی از آیات قرآن شروع شد. سخنران جلسه با بیان کرامت و بزرگی امام شافعی (رضی الله عنه) و شناساندن ایشان به نونهالان، با زبانی شیوا و درحد توانایی درک کودکان، سخنانی را ایراد نمود و نکاتی زیبا و جالب را از زندگی امام شافعی (رضی الله عنه) بیان نمود.


در پایان جلسه به منظور گرامیداشت آن امام و شناساندن هرچه بیشتر امام شافعی (رضی الله عنه) کارت پستالهای که حاوی مختصری از زندگی امام شافعی بود و بوسیله‌ی کمیسیون کودک نوجوان تهیه شده بود، به آنان اهدا گردید.


کمیسیون کودک و نوجوان جماعت دعوت و اصلاح دیواندره، در راستای رشد و تعالی  کودکان و نوجوانان این شهرستان در مناسبتهای مختلف برنامه‌هایی را اجرا می‌نماید، در روز «زمین پاک» هم مراسم باشکوهی را برای این نسل امیدآفرین برگزار نمود.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
hadi (مهمان)
1391/04/04

به نام خدا
دستشون درد نکند امیدوارم در کارشون موفق باشند

2
جهاندار امینی (مهمان)
1391/04/05

سلام و خسته نباشید عرض می کنم خدمت خواهران و برادران گرامیم در شهرستان دیواندره از زحمات خالصانه و بی دریغتان بی نهایت سپاسگذارم. سربلند دنیا و آخرت باشید.