تصادف در محور کرمانشاه - روانسر، 21 کشته و زخمی برجای گذاشت

تصادف در محور کرمانشاه - روانسر، 21 کشته و زخمی برجای گذاشت

برخورد خودروی وانت نیسان با یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری در محور کرمانشاه – روانسر، در روز شنبه‌ 6 بهمن، 6 کشته و 15 زخمی برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، عصر روز شنبه‌ 6 بهمن 1390، با اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف منجر به جرح در محور کرمانشاه – روانسر در محدوده‌ی استحفاظی پاسگاه «قزانچی» کرمانشاه، بلافاصله مأموران پاسگاه جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

بنا بر این گزارش، با حضور مأموران در محل مشاهده شد، یک دستگاه وانت نیسان به‌ عللی با یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری برخورد کرده است و در اثر این حادثه، راننده و سرنشین نیسان به‌ همراه 20 نفر از سرنشینان مینی‌بوس کشته و مجروح شده‌اند.

این گزارش می‌افزاید، مصدومان حادثه، به‌وسیله‌ی چند تیم اعزامی از مرکز فوریتهای پزشکی به مراکز درمانی اعزام شدند؛ اما پیگیریهای بعدی مأموران حاکی از آن بود، 6 نفر از مسافران مینی‌بوس که عموماً ازاهالی اطراف جوانرود و 1 نفر ازآنان ازاهالی روستای شمشیر پاوه می‌باشد بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرده‌اند.

گفتنی است، سایر مصدومان حادثه در تعدادی از مراکز درمانی شهر کرمانشاه بستری بوده و تحت درمان و مراقبتهای پزشکی قرار گرفته‌اند.

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1390/12/13

سلام با تشکر از سایت خوبتون می خواستم بپرسم این سایت مربوط به برادران کرد جماعت میباشد یا کل جماعت ؟چون از جمع بندی مطالب اینگونه احساس کردم...