نوجوانان کونگ‌فوکار مهابادی و بلوچی بر بام قهرمانی مسابقات کشور

نوجوانان کونگ‌فوکار مهابادی و بلوچی بر بام قهرمانی مسابقات کشور

مسابقات كونگ‌فوتوآ قهرمانی كشور در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان با قهرمانی مهابادیها و نایب‌قهرمانی تیم سیستان و بلوچستان، در بوشهر به كار خود پایان داد. 

مسابقات کونگ فوتوآ قهرمانی کشور که با حضور400 ورزشکار در قالب 18 تیم از 16 استان کشور، از روز پنجشبه 24 آذرماه و در دو رده‌ی سنی نونهالان و نوجوان در بوشهر آغاز شده بود، پس از دو روز رقابت فشرده با معرفی تیمهای برتر کشور به کار خود پایان داد و قهرمانان مهابادی، «سیروان حسین‌زاده» و «آمانج لاوه» به‌ ترتیب در وزن (53- ) كیلوگرم به 1 مدال طلا و در وزن (56+) كیلوگرم به 1 مدال برنز در بخش انفرادی دست یافته‌ و تیم سیستان و بلوچستان توانست مقام نایب‌قهرمانی این مسابقات را ازآن خود نماید.

این دوره از مسابقات با حضور تیمهایی از استانهای خوزستان، ایلام، مازندران، آذزبایجان غربی، خراسان رضوی، گیلان، فارس، اصفهان، سیستان و بلوچستان، كرمان، سمنان، قزوین، گلستان و چهار محال و بختیاری هر كدام با یك تیم و استانهای بوشهر و تهران با دو تیم در سالن کارگران بوشهر برگزار شد.

در بخش تیمی رده‌ی سنی نوجوانان، تیم نوجوانان کونگ‌فو کار مهابادی که با ترکیب «عبدالله آفتابی»، «عبدالرحمن محمدكریمی»، «سامان چوپانی»، «دانیال برازجانی» ،«سیروان حسین زاده» و«آمانج لاوه» و با سرپرستی «جمال بالی» به‌عنوان نماینده‌ی استان آذربایجان غربی در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده بود، شایستگی‌های خود را به رخ نمایندگان سایر استانهای شرکت‌کننده کشید و با اقتدار بر سکوی قهرمانی کشور ایستاد و تیم بوشهر(الف) دوم شد و خوزستان نیز به مقام سوم بسنده‌ کرد.

در این مسابقات در رده‌ی سنی نونهالان تیم بوشهر الف به مقام قهرمانی رسید و تیمهای سیستان و بلوچستان و مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند.

لازم به ذکر است تیم کونگ‌فوی نوجوانان مهاباد در اوایل ماه جاری در مسابقات قهرمانی استان که حکم انتخابی تیم استان برای قهرمانی کشور را داشت موفق شده بود 4 مقام اولی را به‌دست آورده و به‌عنوان نماینده‌ی استان انتخاب و به این دوره از مسابقات اعزام شود.

تصاویر ضمیمه: 
نوجوانان کونگ‌فوکار مهابادی و بلوچی بر بام قهرمانی مسابقات کشور
نوجوانان کونگ‌فوکار مهابادی و بلوچی بر بام قهرمانی مسابقات کشور

.:: جدیدترین ::.

كجاى كار مى‌لنگد؟ اجتماعی (1399/12/08)