با کسب مقام قهرمانی استان: فوتبالیست‌های جوان پیرانشهری به مسابقات قهرمانی کشور راه یافتند

با کسب مقام قهرمانی استان: فوتبالیست‌های جوان پیرانشهری به مسابقات قهرمانی کشور راه یافتند

تیم فوتبال جوانان شهرداری پیرانشهر در مسابقات فوتبال جوانان استان آذربایجان غربی،  به‌ عنوان قهرمان استان به‌ مسابقات قهرمانی کشور راه‌ یافت. 

«تیم فوتبال جوانان شهرداری پیرانشهر» با درخشش خیره‌کننده‌ی خود در مسابقات فوتبال جوانان استان آذربایجان غربی موفق شد، با پشت سرگذاشتن تمامی حریفان مرحله‌ی مقدماتی و نهایی خود، به مقام قهرمانی دست پیدا کند و به‌عنوان نماینده‌ی استان در مسابقات فوتبال جوانان کشور حاضر شود. 

این دوره از مسابقات در مرحله‌ی اول در دو منطقه‌ی شمال با حضور 4 تیم  و در منطقه‌ی جنوب با حضور 8 تیم مختلف از شهرستانهای استان آذربایجان غربی برگزارشد که از هر منطقه، دو تیم برتر به مرحله دوم (نهایی) مسابقات راه یافتند. 

از گروه شمال استان، تیمهای جوانان ماکو وارومیه و از گروه جنوب استان تیمهای خوب پیرانشهر و نقده با کسب بالاترین امتیازها تیمهای صعودکننده به مرحله‌ی دوم بودند که مسابقات مرحله‌ی دوم خود را از روز4 آبان به مدت 3 روز به میزبانی شهرستان پیرانشهر برگزار کردند.

تیم شهرداری پیرانشهر که «سلیمان پیرداودی» هدایت و مربیگری آن‌را به عهده داشت، با برد 3 بر2 خود در بازی اول، مقابل تیم «ماکو جوان»، نشان داد که به مقامی جز قهرمانی مسابقات راضی نیست و در نهایت نیز توانست با 2 برد متوالی خود در مقابل تیمهای «آینده‌سازان نقده» با نتیجه‌ی 3 بر1 و «آذرباتری ارومیه» با نتیجه‌ی 3 بر2 با حداکثر امتیاز لازم یعنی 9 امتیاز به مقام اول استان برسد و تیمهای نقده، ارومیه و ماکو نیز به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

با کسب این مقام، تیم جوانان شهرداری پیرانشهر به عنوان نماینده‌ی فوتبال استان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور که پس از قرعه‌کشی به‌وسیله‌ی فدراسیون فوتبال ایران و تعیین میزبان مسابقات اواخر سال جاری برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
علی (مهمان)
1390/08/19

بژی پيرانشار

2
م.ع پیرانشهر (مهمان)
1390/08/20

پیرانشار هه‌ر به‌رده‌وام بی