جدیدترین نظرها

سلام ماموستا عبدالکریم یوسفی (6 روز 19 ساعت پیش)

سلام ماموستا عبدالکریم یوسفی کی وفات کرده؟

در پاسخ به مطلب (پیام تسلیت معاونت علما و طلاب جماعت دعوت و اصلاح استان کردستان به مناسبت درگذشت ماموستا «ملا عبدالکریم یوسفی سورازه‌یی» )
سلام دکتر جان باتشکرازمطلب (6 روز 22 ساعت پیش)

سلام دکتر جان باتشکرازمطلب مفیدتان موفق باشید

در پاسخ به مطلب (چرا نیمه‌ی لیوان ما خالی است؟)
گاهی وقتا ترنس بودن با (1 هفته 7 ساعت پیش)

گاهی وقتا ترنس بودن با همجنسگرا بودن اشتباه میشه.شما بهتره با یه متخصص روانشناسی که در این زمینه تخصص دارن و پزشک غدد سرشناس مشورت کنید(برای شناسایی بهتر اینکه جزو کدومشون هستین)

و معمولا ترنس ها از جنسیت خودشون راضی نیستن ولی همجنسگراها کاملا از اینکه پسر یا دخترن راضی ان و به هیچ عنوان هم راضی نمیشن جنس شون عوض بشه و یا دوست ندارن خودشونو جای جنس مخالف بذارن

در پاسخ به مطلب (فرق بین همجنس‌بازی و همجنس گرایی چیست؟حکم هرکدام در اسلام چیست؟ اگر مبتلاً به این درد شده‌ایم تکلیفمان چیست؟)
سخنی با دبیرکل جماعت دعوت (2 هفته 6 روز پیش)

سخنی با دبیرکل جماعت دعوت واصلاح

یحیی سهرابی

خدمت استادپیرانی دبیرکل معزز جماعت دعوت واصلاح سلام علیکم

همانگونه که استحضار دارید وضعیت اقتصادی کشور، حال وروز مناسبی ندارد و مردم تحت فشار شدید معیشتی به سر می برند و اکثریت جمعیت کشور در مناطق شهری وروستایی، زیر خط فقر زندگی می کنند.

اعضا و‌ هواداران جماعت دعوت و اصلاح نیز بالطبع بخشی از جامعه ایرانی محسوب می گردند و مسائل سیاسی،اقتصادی واجتماعی کشور در زندگی آنان نیز تأثیرگذار خواهد بود و از آنجا که اکثریت اعضای این تشکل را روحانیون‌ و معلمان تشکیل می دهند، امروز این دوقشر دربدترین شرایط اقتصادی و معیشتی قرار دارند و قدرت خرید آنان به شدت پایین آمده است.

درچنین شرایطی پیشنهاد می شود، راهبرد توجه به «درون» و تقویت مسائل معیشتی افراد اتخاذ گردد و بخش های سیاستگذاری واجرایی جماعت ،کلیه فعالیت ها را متناسب با بحران های موجود درکشور هماهنگ نمایند.

دراینصورت وبا اتخاذ چنین رویکرد واقعگرایانه ای، جماعت بیشتر به معضلات خانواده های متأثر از وخامت اوضاع اقتصادی و فقر معیشتی رسیدگی خواهد نمود و آنان را از آسیب های اجتماعی بیشتر محافظت خواهد نمود.

در پاسخ به مطلب (پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت اندوهبار دانشجویان دانشگاه آزاد تهران)
تجربه نشان داده احزاب و (3 هفته 1 روز پیش)

تجربه نشان داده احزاب و جریانات و جماعات دینی هرگاه حکومت رو در دست نگرفتن در مورد مهر و محبت و مدارا و هم زیستی و آشتی حرف می زنن همینکه به قدرت و سلطه رسیدن تمام این شعارها را فراموش می کنن و به بهانه توطئه دشمنان و فراماسون های جهانی و یهودی ها استبدادی را بر سر مردم سوار می کنن که قابل نقد نیست و هر کسی با آن مخالفت کند میشود کافر و منافق و نفوذی و مزدور و خائن ووو ... نمونه هایش هم خیلی خیلی زیاد هستند

در پاسخ به مطلب (از دگر‎پذیری تا دگر‎دوستی)
حاجی باپدربزرگم مسافر دادلله (3 هفته 5 روز پیش)

حاجی باپدربزرگم مسافر دادلله نوحانی وشکرنوحانی پاکستان رفتند...ممنون خیلی عالی

در پاسخ به مطلب (حاج کریم بخش سعیدی را بهتر بشناسیم)
من صریحا میتونم جواب بدم . (4 هفته 1 روز پیش)

من صریحا میتونم جواب بدم . بنده یک خانم ۲۷ ساله هستم .. من گرایشمو نمیدونسم و تو ۱۷ سالگی بنابر گفته ی قران و اینکه خونواده ی بنده هم مذهبی و متصبی بودن ازدواج کردم و همین باعث شد بعد از دو سال کشمکش جدا بشم و جالب اینجاس که بعدها که منو به دکترو روانپزشکو روانشناس بردن تازه خودم سه چهار سال بعد جداییم متوجه گرایشم شدم تا الان که در موردش تحقیق کردم هنوز هم با کسی وارد رابطه نشدم . پس بازم ربطی به شرایطو این حرفا نداره لطفا قبول کنید .. تازه من خیلی هم اعتقاد سفتو سختی به خدای یگانه دارمو همیشه همه ی الهامات قلبیم از اون میگیرم هم نشونه ها رو هم الهامات قلبیمو .. پس اینقدر حواشی لازم نیست .. قبول کنید چدن زندگی من پای همین عمل سوخت

در پاسخ به مطلب (فرق بین همجنس‌بازی و همجنس گرایی چیست؟حکم هرکدام در اسلام چیست؟ اگر مبتلاً به این درد شده‌ایم تکلیفمان چیست؟)
امان از دست شماهایی که نه (4 هفته 1 روز پیش)

امان از دست شماهایی که نه اطلاعات کافی دارین و نه فهم و شعور به اندازه ی درک گطلب پس لطفا قبل از صجبت کردن کمی در مورد گرایشات انسانها از ابتدا تا به الان تحقیق فرموده بعد صحبت کنید و اگر نه که لطفا دهان مبارکو ببندین که ماها خفه نشیم از این عدلو داد خداوندی که ازش صحبت میونین قطعا خداوند ما یکی نیست ..

در پاسخ به مطلب (فرق بین همجنس‌بازی و همجنس گرایی چیست؟حکم هرکدام در اسلام چیست؟ اگر مبتلاً به این درد شده‌ایم تکلیفمان چیست؟)