به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند

نویسنده: 
پائول تاف
ترجمه: 
طوبى مردانی
ناشر: 
نشر نوين
نوبت چاپ: 
اول
سال چاپ: 
1395
قطع: 
رقعى
تعداد صفحات: 
155
نوع جلد: 
شومیز
تعداد جلد: 
یک
قیمت: 
14000 تومان

پائول تاف در کتاب بین المللی و پرفروش خود یعنی" کودکان چگونه موفق می شوند" نشان داد که صفات فردی مثل پشتکار، کنترل فردی و پیروی از وجدان نقش حیاتی در موفقیت کودکان بازی می‌کنند.

اکنون او در این کتاب" به کودکان کمک کنیم تا موفق شوند"، گام‌های عملی را بیان می‌کند که بزرگسالان از والدین و معلمین تا سیاست گذاران و بشردوستان می‌توانند برای بهبود شانس موفقیت هر کودک استفاده کنند، هرچند شرایط این کودکان وخیم باشد. او با اشاره به تحقیقات روانشناسی و عصب شناسی نشان می‌دهد چگونه خلق یک محیط مناسب چه در خانه و چه در مدرسه، می‌تواند صفات فردی مورد نیاز برای موفقیت‌های آتی را به همراه آورد.

تاف یک بار دیگر ما را تشویق می کند تا به روش‌های نوین مواجه با چالش‌های دوران کودکی بیندیشیم. او معتقد است که ما به جای تلاش برای آموزش‌هایی نظیر ثبات و خودکنترلی، بر مواردی از محیط کودکان( هم خانه و هم مدرسه) تمرکز کنیم که به شکوفایی آنها کمک می‌کند. او با بررسی آخرین تحقیقات روانشناسی و عصب شناسی، بینش ها و استراتژی‌هایی را برای شیوه های نوین برخورد با مسائل و مشکلات کودکان پیشنهاد می‌دهد، روش هایی که به موفقیت تعداد بسیار بیشتری از کودکان منجر می‌شود.