رهبری در 90 روز

نویسنده: 
جان ماکسول
ناشر: 
فرا
نوبت چاپ: 
دوم
سال چاپ: 
1393
قطع: 
رقعی
تعداد صفحات: 
192
نوع جلد: 
شومیز
تعداد جلد: 
یک
قیمت: 
11500 تومان

شاید رهبر با تجربه‌ای هستید که می‌خواهید مهارت‌های رهبری خود را ارتقا دهید. یا شاید به عنوان یک رهبر با چالش‌هایی مواجه شده‌اید که در حل آن با مشکل روبرو هستید. یا شاید در محیط کاری خود تازه واردید و مشتاقید با افزایش اثرگذاری خود، تفاوتی ایجاد کنید.جدای از دلایل شما برای بهبود، من بسیار هیجان زده هستم تا این برنامه نود روزه‌ی ارتقای رهبری را به شما ارایه کنم. چرا؟ زیرا همه چیز به رهبری بستگی دارد. رهبری بهتر، به شما کمک می‌کند تاثیر مثبتی بر جهان بگذارید.
رهبری، همان تاثیرگذاری است. اگر بتوانید تاثیر بیشتری بر دیگران بگذارید، می‌توانید رهبری اثر بخشی داشته باشید. اغلب افراد فکر می‌کنند با پیشرفت کاری به رهبری می‌رسند. این اندیشه نادرستی است. برای دستیابی به موقعیت رهبری، باید به پرورش مهارت رهبری خود بپردازید. نشانه رهبری خوب، پیشرفت فردی شما نیست بلکه پیشرفت گروه کاری شماست. وقتی دیگران موفق می‌شوند و گروه کاری شما بهتر عمل می‌کند، نشانه آن است که رهبری شما بهبود یافته است.
در طی نود روز آتی، گام‌های مشخصی به شما ارایه می‌شود که به رشد رهبری شما کمک می‌کند. به شما یادآوری می‌شود تا تمرکز خود را از عنوان شغلی بردارید و کشف کنید که چطور می‌توانید احترام و اعتماد گروه کاری خود را از طریق توسعه روابط به دست آورید.