زندگانی پیامبر اسلام حضرت محمد بن عبدالله (ص)

ناشر: 
احسان
نوبت چاپ: 
اول
سال چاپ: 
1390
قطع: 
وزیری
تعداد صفحات: 
776
نوع جلد: 
گالینگور
تعداد جلد: 
یک
قیمت: 
11000 تومان

حضرت محمد(ص) واپسین پیامبری است كه در عصری تاریك كه انسانهای نادان و ضعیف در برابر خدایان دروغین جبین بندگی به خاك می‌سودند و ارداه و عقل خود را در هوای خرافات به پرواز در آورده بودند آمد و بذر توحید و یكتاپرستی را بر پهنه‌ی قلب بشر پاشید و از دست و پای اراده و خرد بشر زنجیر خرافات را برداشت و با پرتوهای پیامش جهان را روشنتر و اندیشه‌ها را تابناكتر نمود و به دنیای ظلمت‌زده و سرگردان جان تازه و روشن بخشید. لازم و ضروری است كه جویندگان حقیقت و پیروان آن حضرت، ایشان را آنگونه كه شایسته است بشناسند و اندیشه‌اش را در یابند تا راه، روش، منش و بینش ایشان را در زندگی خود پیاده نمایند. 

نگارنده‌ی این كتاب كه زندگی‌اش را وقف احیا و بازسازی راه محمد(ص) و اندیشه‌ی بزرگ او كرده بود، در این كتاب سیره‌ی پیامبر را از آغاز زندگی تا انتهای دوران مكی به رشته‌ی تحریر در آورده است. امید آنكه برای تنویر اذهان راهروان راه حقیقت مفید واقع گردد.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
دیاکو (مهمان)
1391/07/16

برای شناخت صحیح و دقیق اسلام، همچنانکه برخی از بزرگترین رهبران اسلامی همچون کاکه احمد مفتی زاده بیان کرده اند و مخصوصا خود پیامبر عظیم الشان اسلام ( ص ) فرموده اند، باید اسوه ها و شاهد هایی برای اثبات سخنان و ادعاهای گفته شده وجود داشته باشند که با اعمال و زندگی خودشان، نمونه و شاهد عینی آن سخنان و ادعاها باشند . نمونه روشن این الگوها در عصر و زمان ما، کاکه احمد مفتی زاده بودند .

2
ابوبکر (مهمان)
1391/09/12

به راستی همینطور است. " دو صد گفته، چون نیم کردار نیست. "

3
بدون‌نام (مهمان)
1391/09/20

از کجا اینقدر مطمئنی برادر؟